Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

5 minutes ago, Блок_64 said:

 

A Nikitovica motkom najurili iz Zvezde sad ga kao vracaju.

Pa neka prica kruzi da se Covic na neki nacin ubedi da umesto fmp-a udje spartak u aba 1,posto Vosa svakako ulazi plus klub iz Dubaia.

 

Podržavam da bilo ko uđe u aba1 umesto fmp-a

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Podržavam da bilo ko uđe u aba1 umesto fmp-a

 

Apsolutno,posebno sto fmp ama bas nicemu ne sluzi.

Link to comment

Šta se dešava sa Basket Land/City? Kapiram da se ne isplati graditi takav koncept od nule, al valjda se isplati Mišku da ga uzme po ceni koja je srozana puštanjem FMPa niz vodu.

Link to comment
15 hours ago, Nikodije said:

 

Podržavam da bilo ko uđe u aba1 umesto fmp-a

 

bilo bi lepo kad bi se Vojvodina vratila.....nekad su bili sasvim pristojan tim i prilično zajebano gostovanje

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 

bilo bi lepo kad bi se Vojvodina vratila.....nekad su bili sasvim pristojan tim i prilično zajebano gostovanje

 

Nikako dok ih vodi Rebraca.

 

Kad dodje neki castan i posten covek na celo kluba, onda moze..

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Ted said:

 

bilo bi lepo kad bi se Vojvodina vratila.....nekad su bili sasvim pristojan tim i prilično zajebano gostovanje

 

Vojvodina ulazi to je sigurno jel prvak ide direktno uz jos jedan klub iz Dubaia a drugo plasirani se bori sa najgore plasiranim nasim timom u aba1

Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nikako dok ih vodi Rebraca.

 

Kad dodje neki castan i posten covek na celo kluba, onda moze..

 

Rebraca se tu pita taman koliko ti ja,ozbiljna je to sns filijala sa ogromnom kolicinom para.

Link to comment
8 hours ago, Ted said:

 

bilo bi lepo kad bi se Vojvodina vratila.....nekad su bili sasvim pristojan tim i prilično zajebano gostovanje

kad leba ti?

Link to comment
9 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nikako dok ih vodi Rebraca.

 

Kad dodje neki castan i posten covek na celo kluba, onda moze..

 

Haha dobar vic, castan i posten....

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kad leba ti?

 

One sezone kad se vratio Gurovic bejahu zajebani vrlo..gledao sam ih par puta. To je bese bila ona sezona "Igra se ABA - ne igra se ABA"..opaka kosarka se igrala kod nas, svako je svakog mogao da dobije.

Link to comment
On 31. 1. 2024. at 23:36, kud u maglu Simoviću said:

kad leba ti?

 

možda sam nešto pomešao. ali se sećam Vojvodine sa nekim vrlo pristojnim timom i nekim Amerom koga smo hteli da dovedemo. sad, dal je to bilo u jadranskoj ili domaćoj ligi pojma nemam

 

vidi brate, moguće je da sam ja to pomešao sa nekom drugom ekipom, pošto je davno bilo, a ja to ne pratim pomno. uglavnom se sećam Partizana pošto me to jedino realno i interesuje, a ostale ako zapamtim, zapamtim, ili ih sve pomešam, posle 10, 15 ili 20 godina

Link to comment

Kibu Stjuart je igrao u Voši, najveća grdosina na svetu. Posle je bio i u Zvezdi. 
 

Dobra je bila Vojvodina tih godina, ali to je baš kratko trajalo, možda 3-4 sezone.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Kibu Stjuart je igrao u Voši, najveća grdosina na svetu. Posle je bio i u Zvezdi. 
 

Dobra je bila Vojvodina tih godina, ali to je baš kratko trajalo, možda 3-4 sezone.

da ne kazemo dok jedan tim nije stavio monopol nad srbskim klubovima, pa krenuo da otima igrace klubovima bez obestecenja..  kao npr tepic itd..:fantom:

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Kibu Stjuart je igrao u Voši, najveća grdosina na svetu. Posle je bio i u Zvezdi. 
 

Dobra je bila Vojvodina tih godina, ali to je baš kratko trajalo, možda 3-4 sezone.

 

da, sad kad kažeš ime, poznato mi je. verovatno sam upamtio taj period i neke utakmice sa njima, a uvek mi se činilo da je Novi Sad sredina koja bi mogla da ima pristojan košarkaški klub. pre nego Vršac npr.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...