Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

:rolf:
 

 

mislim da sferotm il ne kapira gde je došao il su ga debelo slagali

 

Sprda se grk

Link to comment
On 29. 9. 2023. at 21:07, cvrlle said:

Je l' Ivisic Z na kraju zavrsio na Kentuckey-u? Nesto mi je u glavi da sam cuo pricu da je odustao od NCAA ali nigde nista zvanicno ne mogu da iskopam.
Vidim da nije igrao veceras a je na sajtu uredno upisan u pevcu Studenata :blink:

 

On 29. 9. 2023. at 22:05, Segundo said:


Pukla prica, neki problemi sa administracijom Kentakija. Na netu svakakvih vesti, od toga da je pao ispit, pa se ispostavilo da ga je polozio, ali ne neki koji prihvata sam Univerzitet...navodno je tu zapelo i nikako nisu nasli resenje, jer sve mora po protokolu.
Meni je to sto sam citao sve delovalo potpuno suludo.

Uglavnom, vratio se.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Pisali smo krajem septembra o njemu. Od tada nisam imao neke nove info, ali poslednja je da je sinoc debitovao za Kentucky. I odusevio. Za 16 min imao 13 poena, 5 skokova, 2 asistencije, 2 ukradene i 3 blokade.

  • +1 2
Link to comment

@Segundo ispratio sam Zvoneta. Dobar je bio. Imao je jednu prelepu asistenciju.
Problem je valjda bio koliko sam skapirao njegov pro ugovor sa SC-om. Zbog toga su tek sad dobili dozvolu da ga bace u promet. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Poceo ANGT turnir  u Podgorici. Statisticki dominira neki David Mirkovic, vec ga porede sa Jokicem i jos nekim igracima iz proslosti. Real Madrid ce se prosetati, inetrancionalni tim gde dosta igraca izgleda kao da imaju 20+ godina.

Link to comment

Jbg promasio sma temu. Ja sam ga nesto malo pratio na proslogodisnjem ANGT gde je i tada bio dominantan na utakmici sa CZ,  kada je Topic imao onu ludu partiju protiv nekog sklepanog tima gde je igrao Mirkovic. Mislim da bi mu visina i nedostatak eksplozivnosrti mogle predstavljati problem kada su u pitanju najvisi dometi  a to je NBA karijera, mada Sabonis i Sengun su skraceni centri pa uspesnoigraju tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...