Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Pecarski je bio veoma dominantan u mladjim kategorijama, postavljao je neke lude brojke, na zalost njegove fizicke predispozicije su veoma skromne, kratke ruke  za centra ,krilnog centra koji je visok samo 208 cm,tako se zvanicno vodi , mada mislim da je jos i nizi od te mere, spore noge itd. Mislim da jos nije kasno za njega ,  da  napravi dobru evropsku karijeru, on je i dalje veoma dobar ofanzivan igrac , valjda ce u Cacku dobiti mnogo vecu slobodu u igri  i bilo bi dobro da karijeru gradi na poziciji krilnog centra.

Edited by Micko8
Link to comment
Bio je skoro intervju Mihaila gde je baš napljuvao garnituru stranaca. Kaze da su i tokom korone kao klub bili maksimalno korektni, dobijali su svi novac na vreme, ali su pred kraj i na kraju sezone promenili ponašanje. Posebno se osvrnuo na Pulena i Whiteheada koji je ispao neprofesionalan.

Tada je najavio drugačiju politiku od ove sezone, ali i dalje planiraju da ulažu. Ortak mi rece da su blizu dogovora sa Derikom Voltonom, ne znam da li se to ozvanicilo.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Sve je tačno za amerikance od prosle sezone. Ispostovani su maksimalno a oni to uopšte nisu vratili na sportskom i profesionalnom planu

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Link to comment
13 hours ago, Larsson885 said:

Sve je tačno za amerikance od prosle sezone. Ispostovani su maksimalno a oni to uopšte nisu vratili na sportskom i profesionalnom planu
 

 

kako nisu vratili? jesu li oderali futuru taman da zvezda ode u evroligu :D

 

  • +1 1
Link to comment

Cedevita Olimpija i Hayden Dalton su se dogovorili oko raskida ugovora koji je potpisan u Junu. Hayden Dalton je bio prvo pojacanje Ljubljancana ovog leta ali ipak nece zaigrati za tim iz glavnog grada Slovenije.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...