Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

sto mi je zao sto micov nije dosao u partizan. ne znam da li smo ga trazili on mi je igracina.

jel moguce da nije dosao kod nas jer misli da ce ga kod zocaprevise trenirati i da mu je lakse kod dzileta?

 

Link to comment

Gužva je kod nas na tom mjestu. Kapiram da će se Trifa spustiti na 2, možda čak i na keca. Tu je Letonac, Dangubić ostaje, a pitanje je šta je sa Zagorcem. Kad se na to doda da Obradović često igra sa tri beka, baš ne vidim prostora za još nekog.

Link to comment

Micov 36 godina ima, nije više to to. Ne može da pegla jako 30 minuta i nije više imun na povrede kao nekada, a to su mu bili veliki kvaliteti. Malo je i trom, sporiji nego ranije. Ovakav kakav je sada nije dovoljno dobar da značajno promeni prvu sezonu, a previše je star da mi se dugoročno računalo na njega. Inače je bio odličan igrač. Pametan, odgovoran, fizički sposoban, visok i jak a zna da dribla i odigra pik, skok, odličan defanzivac, igra po 35 minuta i ne pada mu fokus. Sjajna karijera.

Link to comment

mornar menja kurs, prosle godine tusta i tma amera, sada mikovic, gligorije rakocevic, strahinja micovic... ripovi digli ruke. ili je nova vlast stavila pod kontrolu poslovanje luke bar.

Edited by Nikodije
Link to comment
mornar menja kurs, prosle godine tusta i tma amera, sada mikovic, gligorije rakocevic, strahinja micovic... ripovi digli ruke. ili je nova vlast stavila pod kontrolu poslovanje luke bar.
Bio je skoro intervju Mihaila gde je baš napljuvao garnituru stranaca. Kaze da su i tokom korone kao klub bili maksimalno korektni, dobijali su svi novac na vreme, ali su pred kraj i na kraju sezone promenili ponašanje. Posebno se osvrnuo na Pulena i Whiteheada koji je ispao neprofesionalan.

Tada je najavio drugačiju politiku od ove sezone, ali i dalje planiraju da ulažu. Ortak mi rece da su blizu dogovora sa Derikom Voltonom, ne znam da li se to ozvanicilo.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...