Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

ma cak je nebitno sto je liga prosirena na 14, ima aba1, ima aba2, iz aba2 se ide u aba1, kakve kurac kvote po zemljama u takmicenju koje ima vise nivoa. kakvi slepci.

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment

koji kretenski osecaj

cele ove mucne sezone gledam borac i njihovu borbu da odrze glavu iznad vode na ovom nivou

i sad kad su jako blizu toga, kad u poslednjem kolu fakticki vec imaju osiguran opstanak, nista apsolutno vise ne zavisi od njih vec od utakmice koja se igra u drugoj ligi :isuse:

 

pa nista, napred podgoricani, uz tebe smo bokane :ph34r:

Edited by pbg12345
Link to comment

Sto se Borca tice s obzirom da srpski tim izgleda nece u finale ABA2 i da s druge strane Partizan rutinski igra i vodi protiv Splita (trenutno su na +18 protiv Splicana) Borac moze i da izgubi i nece biti na mestu broj 13. S ovim razvojem situacije Split ce izgleda u baraz sa drugoplasiranim u ABA2 (ili Sparsi ili Studentski centar).

Link to comment

to je to

 

hvala velikom drzavniku i zaljubljeniku u kosarku milu djukanovicu

hvala velikom gospodinu bokanu :hail:

 

nadam se da ce da ih satru najpre sparsi u finalu, a potom i split u barazu :fantom:

 

borac naravno lagano dobija

bilo bi ruzno da drugacije ugoste cibose posle 30 godina cekanja :fantom:

 

sad kad cuju rezultat iz titograda u svlacionici ima da zarakijaju i pogode sve moguce suteve u drugom :laugh:

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Ma daj bre! Kakvo je ovo sudjenje?  Covek promeni judgment call posle gledanja snimka.

 

Bitno je da su pet puta izmislili  korake i pustili dva faula u kontrama Borca kad je trebalo da prelome utakmicu.

  • +1 1
Link to comment

ne znam jbt, svasta bih napisao

iznervirase me neverovatno, rasmisljam samo da je ovo utakmica za opstanak/baraz i da su ovako sudili kapiram da bi me lagano srcka strefila

 

i onda kazu "aba je liga sa domacinskim sudjenjem" axaxaxa

aba liga je liga sa jadnim sudjenjem uvek protiv slabije strane (van terena)

Spoiler

da stvar bude gora, unistili me u kladionici trebalo mi borcevih 78+, 79+ i pobeda za bas lepe isplate

al ko im jebe mater

 

bitno da se pregrmela ova suluda aba sezona

apsolutno zasluzen opstanak

 

pa sledece polako, sve ce biti daleko lakse, nadam se u regularnim uslovima, sa publikom

u tom slucaju PO ne bi trebao biti upitan :fantom:

 

sad da se uzme titula u srbiji, pa da se polako sumiraju utisci

Edited by pbg12345
Link to comment

e da

sve ostalo na stranu, ovi komentatori...

pa ne znam jbt

jeste izlizana prica, hiljadu puta ponovljena, ali opet jbt jbt jbt

 

pa jos pogotovo kad se ovako nesto lomi, plus sudije jedu govna, tek me tad dodatno iznerviraju svojim suludim komentarima i potpunim nepooznavanjem materije

 

apsolutno sam ubedjen da je sportsko komentarisanje profesija u srbiji koja trazi najmanje znanje i posvecenost radnika

kad bi u bilo kojoj oblasti neko na ovaj nacin obavjao svoje radne zadatke kapiram da ne bi sastavio mesec dana pre otkaza

cast retkim izuzecima

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...