Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

cestitike cacanima, mada sam licno ocekivao bolju sezonu. malo se promasilo sa amerima ali za te pare verovatno i ne moze mnogo bolje. i da se nadate da ce na leto ukinuti ovu idiotariju sa nacionalnim kvotama da se ne bi dogodine opet isto ovo desavalo, da se ne strepi da li ce mladost, vojvodina, bilo ko od srba  uci u finale.

Link to comment

Dok god Srbija i CG sipaju u kosarku, a Slovenija i Hrvatska zbog EU regula nece ili ne smiju, kvote moraju da ostanu. Inace bi imali Cedevitu, Igokeu, 4 kluba iz CG i 8 iz Srbije.

 

Kome je to u interesu?

  • +1 1
Link to comment

pa ne ulaze se u hrvatskoj privatni novac, to su gradske pare u sva tri slucaja, dakle drzavne. i uopste split i zadar ne trose tako malo, samo trose lose i bacaju pare na lose igrace i trenere. ne vidim zasto bi se kvotama stitio njihov los rad.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

cestitike cacanima, mada sam licno ocekivao bolju sezonu. malo se promasilo sa amerima ali za te pare verovatno i ne moze mnogo bolje. i da se nadate da ce na leto ukinuti ovu idiotariju sa nacionalnim kvotama da se ne bi dogodine opet isto ovo desavalo, da se ne strepi da li ce mladost, vojvodina, bilo ko od srba  uci u finale.

a jbg

dzons je od prosle godine i dalje je lider tima, nesto slabija sezona od prethdne, ali i ocekivano, ipak je ovo dosta visi nivo

 

smit je odlican igrac, jbg prva mu je godina u evropi, ali bas bih voleo da ostane

mnogo znaci za ekipu, sto energijom, ofanzivnim skokom, sto u odbrani, moze da brani vise pozicija, odlicno kretanje

torton jbg, kapiram da je zavrsio svoje putesestvije po cacku

 

ja sam uglavnom zadovoljan sezonom, moglo se naravno do vise pobeda, ali obzirom na okolnosti ok je i ovo

a i u dosta meceva nije bilo srece

uostalom borac ima daleko najbolju kos razliku od ekipa iz donjeg dela tabele

 

falio je dosta jedan visoki, pokusali su dovesti kamenjasa na pocetku, zapelo negde valjda oko obestecenja iako je maltene bio dogovoren, bas steta sto se to nije desilo

sad kapiram da ce ga pokupiti neko bogatiji

cele sezone problem sa skokom zbog toga, nije bila retkost da protivnik ima po tri napada, miletic kao jedini praaavi centar toplo hladno i veliki problem sa licnim greskama

 

verujem da ce se zadrzati kostur i da ce im ovo sto igracima, sto malini biti znacajno iskustvo te da ce u sledecu sezonu uci spremniji u tomsmislu i sa vise samopouzdanja

velik je bio pritisak iako nije bilo publike u hali, ipak su se vratili naovaj nivo posle 30 godina

 

 

a sezona jos nije zavrsena, valja uzeti titulu u srbiji :fantom:

 

Link to comment

e, nisam ovo ispratio....meni se liga završila odaavno :D

 

znači Čačak pretekao....čestitam

 

mislim da posebnu zahvalnost duguju nama, dva puta smo im se lepo naguzili....očekujemo zahvalnicu, umetničku sliku i ručni sat/šahovski komplet, po izboru

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

ispostavilo se da vama te dve pobede nista ne bi znacile, a borcu su donele opstanak, pravi ste sportski prijatelji. tako treba, a ne kao ostoja proslog leta kada nije glasao za prosirenje lige da bi usli borac i split.

Link to comment

Boga mi, ako nastavimo tragom ove sezone bićemo najdraži sportski prijatelj u regionu, a i šire....željno čekani gost, darežljivi domaćin....duša

 

naravno, mi se nadamo da ćemo opet postati smeće, koje iz tuđih kuća krade bodove, a goste iz svoje kuće prati šamaranjem/tamburanjem.....a duša nek bude neko drugi, nama je dosta bilo :D

  • +1 1
Link to comment

Kvote na Mornar danas opasno padaju. Sad pred utakmicu na Igokeu 2.85, a na Mornar 1.38.

Kažu da je vraćanje za neku utakmicu pre par godina kada su ostavili Igokeu u ligi.

 

 

Link to comment

Sto se tice rezultata u Laktasima ne treba zanemariti i cinjenicu da Igokea igra bez najboljeg igraca u bekovskoj liniji (Klemons) i bez najboljeg igraca u centarskoj liniji (Karmajkl). Karmajkl je na klupi ali izgleda nece ulaziti zbog povrede koju ima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...