Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

7 hours ago, Joe D said:

Jovic ubija, Simonovic ide na kurac sa izigravanjem Lebrona kad Petusev nije tu. 

 

Nisam gledao al vidim da je dete Đurišić dobio 14 minuta i postigao 8 poena, kako je izgledao? Ako za 14 minuta može nešto da se zaključi. Jović i Đurišić, obojica 17 godina, u zbiru odigrali 40 minuta.

A posle ćemo neki da seremo protiv menadžerskog kluba  :) a u ostalim srpskim abaligašima za mladog se smatra igrač 95.godište.

  • +1 1
Link to comment

Bajić izabrao Zvezdu, uz namerno obaranje forme pred PO.

Videćemo koliko je to sve bilo pametno. Ako prsne - sam je kriv; nije da nema iskustva, već je jednom prošao sve faze.

 

Mada ja ipak lakše mogu da zamislim da Mornar dobije Futuru.

Link to comment

ako prsne, prso je od boljeg tima, nije sam kriv  :) mada je odlican posao napravio, u jednom trenutku je delovalo da mogu nesto vise, ali je tu opet pitanje koliko zaista ima ambicija za nesto vise, u evroligu svakako ne mogu.

fali mi partizan u plej ofu. svaka cast ovim novim klubovima, ali nekako nije to - to.

Link to comment
6 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Zna li neko šta je sa Whiteheadom iz Mornara, zašto ne igra, je li uopšte još u Baru? I gdje im je onaj centar iz Fenera? 

 

Vajthed je završio sezonu, sjebao se valjda protiv Cedevite, a sa centrom su se raspičkali.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Wilde said:

 

Vajthed je završio sezonu, sjebao se valjda protiv Cedevite, a sa centrom su se raspičkali.

  Nije još zvanično. Kaže Pajo da ne zna šta je s njim i da će se možda pojaviti pred utakmicu u ponedeljak kao što je uradio protiv Partizana. Nejasno je kako taj klub funkcioniše, u smislu da sa takvom kaubojštinom igraju f4

Link to comment

sad tek vidim  da su u petorku lige izabrali dva igraca ekipe koja je zavrsila na 50% pobeda, a 0 iz dve ekipe koje su u PO

 

ok, petrusev je tu zasluzeno, ali simonovic je vec preseravanje

 

no dobro makar je izbor trenera protekao bez greske 

a josilo zvanicno najbolji 6ti igrac lige :fantom:

 

izostavljanje iz prve aba petorke bice samo motiv vise za brutalno kaznjavanje u PO 

Link to comment

Svaka cast Vucini za dovodjenje Karmajkla, mozda i najkompletniji igrac u ligi. Sve radi covek. 

 

I generalno, stranci im sure. 

Edited by Joe D
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...