Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

34 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

taj scenarij u kome ćoki daje direktivu nekome od svojih momaka da cvikcanglama precvika dovod struje, u inače praznom pioniru, areninom ob vanu je manje bizarna od scenarija po kome to radi neko od areninih konkurenata, vidi pod sport klub tj šolak

 

nije precvikan produžni  već visokonaponski strujni kabl, to se ne radi tek tako, prošao neko i recnuo ga


sad, dal je želja počinioca bila da unizi aba ligu kao nesposobnog organizatora takmičenja ili da onemogući sudskoj trojci da se osloni na tv snimak u poslednjim trenucima meča koji se igra na jedan posed potpuno je abitno

 

bitno je ko je to učinio

čović, šolak ili miletm

 

 

Simovicu, cak ni u ovom odbranaskom i klasicno naprdnjackom saopstenju Arene se ne tvrdi eksplicitno da je nekakav kabl precvikan i dopusta se da je doslo do tehnicke greske, jedino se izgleda ovde pouzdano zna sta se desilo, zasto je struja nestala i ko je cvikao kabl. Je l' ti malo cudno i neprijatno to sto ovaj forum ispade veci naprdnjak od naprdnjaka? Sve i da je saopstenje "utvrdilo" da se cvikalo, otkad se ovde toliko veruje kompaniji koja je pre jedva nekoliko meseci nasim parama napravila onaj salto mortale sa Kopernikusom i opljackala nas po politickom nalogu?

 

Sta je vama, ljudi? Je li ta Zvezda stvarno toliki problem da cete zbog nje zaboraviti gde zivite, ko je na vlasti i u cijim lopovskim sakama je kompanija u cije saopstenje ste tako veselo potrcali da poverujete?

  • +1 1
Link to comment

Ako je Čović potkupio sudije prije meča, zašto bi čekali bukvalno do 2 sekunde prije kraja da donesu jedinu diskutabilnu odluku na meču? Zar ne bi bilo logičnije da sude tendenciozno tokom cijelog meča? Ne znam, možda je Čović telepatskim sposobnostima uspostavio kontak sa sudijama 30 sekundi prije kraja utakmice, zaprijetio im gepekovanjem ukoliko ne poguraju Zvezdu, i na kraju presjekao kablo da javnost ne bi imala uvid u dešavanja...
Znam da je u pitanju opravdano omraženi Čović i da su strasti uzavrele ali može i malo logika da se uključi a emocije smanje.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk



  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, Heaviside said:

I napisao sam da je bio sporan faul i šta sad? To je nešto neviđeno pa mora prenos da se prekida zbog toga? Mogao je Peri i da zvekne trojku i kraj priče. 

 

ma pričam samo o faulu, to što se prekinuo prenos nemam pojma niti me interesuju te razne teorije. 

  • +1 1
Link to comment

Glede utakmice juniora u Spaniji 2007, jos tada je receno iz krugova bliskih FIBA, da bi to negde uskoro moglo da nam se obije o glavu. Bukvalno tim recima na nekakvom koktelu po zavrsetku takmicenja. Ne mogu da se setim ko je tada vodio sudije pri FIBA, Kotleba ili Rigas.

 

 

Istanbul 2010, polufinale sa Turcima

Link to comment

Zbog čega je nemoguća teorija da je do prekida došlo usled nekakvih tehničkih problema, a Areni, zbog ugleda kompanije, više odgovora da se pred širokim auditorijumom optuži NN lice nego da priznaju da u 2021. godini ne mogu da realizuju prenos do kraja. Uostalom, dešavali su se prekidi prenosa i ranije, svedočio sam tome na par fudbalskih utakmica na Marakani i trajalo je nekoliko minuta, jedina razlika je što su imali sreće da to nisu bili ključni trenuci meča u kojima se nešto bitno desilo pa nije ni izazvalo reakciju javnosti. 

  I što reče Harper, ni oni sami u saopštenju ne pominju nikakvo sečenje kablova, a vidim da je to već postala nepobitna činjenica. 

Link to comment
8 minutes ago, fandorin said:

Zbog čega je nemoguća teorija da je do prekida došlo usled nekakvih tehničkih problema...

 

Zato sto obicni tehnicki problemi ne nude mogucnost da se iskonstruise nikakav narativ teorije zavere a to je tako dosadno. Prosto postoje ljudi koji misle da je Okamova ostrica najnoviji proizvod Zileta koji ako kupis tri dobijes i Kolgejtovu cetkicu za zube gratis.

Link to comment
14 minutes ago, fandorin said:

Zbog čega je nemoguća teorija da je do prekida došlo usled nekakvih tehničkih problema, a Areni, zbog ugleda kompanije, više odgovora da se pred širokim auditorijumom optuži NN lice nego da priznaju da u 2021. godini ne mogu da realizuju prenos do kraja. Uostalom, dešavali su se prekidi prenosa i ranije, svedočio sam tome na par fudbalskih utakmica na Marakani i trajalo je nekoliko minuta, jedina razlika je što su imali sreće da to nisu bili ključni trenuci meča u kojima se nešto bitno desilo pa nije ni izazvalo reakciju javnosti. 

  I što reče Harper, ni oni sami u saopštenju ne pominju nikakvo sečenje kablova, a vidim da je to već postala nepobitna činjenica. 

ma, ja nisam citao saopstenje vec od forumasa iseceni deo, pa sam mislio da oni imaju neki osnov da misle da im je iskljucena struja, redovno se desava da ispada. kad sam pocitao, ono klasicna 'napad na predsednika' prica. nista za videti ovde, osim da neki ne citamo, a neki se sluze seljackim metodama.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Joe D said:

ma, ja nisam citao saopstenje...

 

I eto objasnjenja za 90% forumskog budalesanja. Nisam citao ali samo da objasnim.

Link to comment

sutra krece plej of aba2, glupavi termini u 12 i 16  :isuse: bice dobra sorka za prave kosarkaske  sladokurce, bokanova filijala favorit, jedino mladost moze da ih iznenadi.

simpatije objektivne kosarkaske publike bice na strani uzickih roso-nera iako su realno autsajderi protiv bokanovih pulena.

Edited by Nikodije
Link to comment

Vidim nema ga u zadnjim utakmicama u ekipi i nisam znao zasto. Informacija sa Twitter-a kaze sledece.
"Hamilton iz Mornara 2 dana nije dolazio na treninge niti se javljao kome u klubu. Popio otkaz."

Edited by Borca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...