Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Uuu, drago mi je sto Bozic ima takve brojke :) Znaci, gledacemo ga uskoro u nekom vecem klubu.

Secam se te tekme protiv USA, hrvatski komentator je prekukao sto Bender ne igra, jednom je nakon promasene otvorene trojke rekao: "ali, aliii... Bender bi ovo zabio" :lol:

 

Tog Filipovica se ne secam, nije mi zapao za oko, a i proslo je neko vreme. Pamtim sjajnog Zubca, i Nika Slavicu koji je igrao bez ikakvog respekta prema Amerima.

 

Hvala na infou, i drago mi sto si dobio Kukocev dres. :) Ja sam od onih koji stavljaju Kukoca ispred Drazena.

Link to comment

Pratim uglavnom KK Split (pre par nedelja sam dobio od Splicana dres Kukoca iz slavnih dana :) )

 

 

Jeste, Bozic je 96o i oko 2m.. imao je ono tragicno promaseno slobodno bacanje za pobedu pred sam kraj meca vs USA, kada je CRO izgubila u produzetku.. mada oslabljeni neigranjem nekih igraca..

Luka je u Zagrebu i poprilicno jebe igricu.

Lider je tima u svim kategorijama, preko 20pts, preko 7sk, preko 6ast itd

Koliko znam, zamalo je presao u Cibonu, Aco je hteo da ga dovede.. medjutim, on sad vise nije tamo tako da.. ko zna sta ce biti.

 

Sto se tice plejeva, ono sto sam ispratio i sto sam pricao sa nekima iz CRO, Luka je buducnost, a tu je i Filipovic (KK Split), takodje je igrao to prvenstvo vs USA.

Danas je imao 6ast vs Zadra, kolo pre toga 10 vs Sibenika.

Sto se tice CRO PG-ova, pali su im kriterijumi, neka samo zna da preveze loptu preko centra :D

 

Interesantan je i Mate Kalajdzic, 98` isto iz KK Split-a. Generalno, Splicani imaju dosta interesantnih mladih igraca.

posto dolazis iz grada bez kosarkaske tradicije, pametno zaobilazis blizance, a srce ti je nostalgicno i vuce te ka nekom od posrnulih kosarkaskih divova krajnje je vreme da se manes splita i pocnes pratiti borac iz cacka

taman da mi pravis drustvo, jer ovde na forumu uglavnom ne prepoznaju velicinu tog kluba a i aba liga ce ti sldece sezone biti maltyene pred nosem :fantom:

 

 

Uuu, drago mi je sto Bozic ima takve brojke :) Znaci, gledacemo ga uskoro u nekom vecem klubu.

Secam se te tekme protiv USA, hrvatski komentator je prekukao sto Bender ne igra, jednom je nakon promasene otvorene trojke rekao: "ali, aliii... Bender bi ovo zabio" :lol:

 

Tog Filipovica se ne secam, nije mi zapao za oko, a i proslo je neko vreme. Pamtim sjajnog Zubca, i Nika Slavicu koji je igrao bez ikakvog respekta prema Amerima.

 

Hvala na infou, i drago mi sto si dobio Kukocev dres. :) Ja sam od onih koji stavljaju Kukoca ispred Drazena.

ovo tako lici na cvitkovica :D

umrece, a nece docekati novog drazena

Link to comment

@kanzas

jbt, ja sam tek sad izracunao da ti momci imaju 21 godinu  :blink: 
Nekako kad cujem 96` ili 97` jos racunam kao da su pred punoletstvom.. morao bi onda neko od njih u jaci tim.
Filipovic deluje ok, mozda nece biti neka elitna klasa, ali moze biti zadovoljavajuci backup plej.
Jbg, trenutno imaju Lenija, a iza njega Stipcevica :D tako da kapiram da im ovo nisu lose opcije :D


@pbg

ma pratim ja od beton lige, kroz I i II srpsku do NBA :D
ispratim te neke ekipe za koje sam igrao ili ortake s kojima sam dobar

pogledao bih i Borac uzivo da sam blize.. preselio sam se u NS zbog posla :/
Ovde sam malo isao da gledam Vosu (B liga), ali se jos nisam primio, videh da je Stojacic tu (igrao je za Mutu ranije)
Tako da mi je od live gledanja ABA lige, opet najblizi Bg, jbg...

Link to comment

@kanzas

 

jbt, ja sam tek sad izracunao da ti momci imaju 21 godinu  :blink: 

Nekako kad cujem 96` ili 97` jos racunam kao da su pred punoletstvom.. morao bi onda neko od njih u jaci tim.

Filipovic deluje ok, mozda nece biti neka elitna klasa, ali moze biti zadovoljavajuci backup plej.

Jbg, trenutno imaju Lenija, a iza njega Stipcevica :D tako da kapiram da im ovo nisu lose opcije :D

 

 

@pbg

 

ma pratim ja od beton lige, kroz I i II srpsku do NBA :D

ispratim te neke ekipe za koje sam igrao ili ortake s kojima sam dobar

 

pogledao bih i Borac uzivo da sam blize.. preselio sam se u NS zbog posla :/

Ovde sam malo isao da gledam Vosu (B liga), ali se jos nisam primio, videh da je Stojacic tu (igrao je za Mutu ranije)

Tako da mi je od live gledanja ABA lige, opet najblizi Bg, jbg...

:o brisi ovo dok kojot i gli nisu videli

 

ili iskusno zaobilazis mitrovicu zbog zajebane ekipe iz lacarka? cuo sam i ja da se nije zajebavati sa njima :fantom:

Link to comment

:o brisi ovo dok kojot i gli nisu videli

 

ili iskusno zaobilazis mitrovicu zbog zajebane ekipe iz lacarka? cuo sam i ja da se nije zajebavati sa njima :fantom:

:D

 

Ma cesto sam vikendom u Bgu zbog cure, pa mi je zato izletelo da mi je Bg najblizi :D

 

 

Admini brisite, ja ga najebah :D

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

Rekao ti da treba da navijas za cacanski klub i ti se nisi smrtno uvredio :o

posle kragujevcana, vrscana i slicnih koji su plesali svega nekoliko leta, sledeca ciljna grupa za prevodjenje u kosarkaski hram kraj morave su nam bivsi razocarani navijaci partizana

jednom mozes pogadjati ko ce biti prva meta na ovom forumu :fantom:

Link to comment

posle kragujevcana, vrscana i slicnih koji su plesali svega nekoliko leta, sledeca ciljna grupa za prevodjenje u kosarkaski hram kraj morave su nam bivsi razocarani navijaci partizana

jednom mozes pogadjati ko ce biti prva meta na ovom forumu :fantom:

Za Borac mogu navijati samo ljudi rodjeni u Cacku :fantom:

Link to comment

haha

bravo bradilko, to je izmedju ostalog i trebao biti moj odgovor timiju, koji sam zaboravio napisati :D

drugi deo odgovora da upravo ja pobijam ovu njegovu tvrdnju i da za borac navijaju svi pravi ljubitelji kosarke od vardara do triglava :fantom:

 

i da, setih se bradilko

vidim da edukacija nije sprovedena u potpunosti :D

ne zelju, zelja, zela! odnosno žela! :D

Link to comment

za timmyja nagradno pitanje (uslov za ulazak u klub ljubitelja najkosarkaskijeg grada u srbiji) koji je najpoznatiji kosarkas koji je igrao za zela, a nije igrao za borac?

 

bez googla!  :mad:

 

 

 

mala pomoc:
igrao je na nestandardnoj poziciji za 1 cacanina :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...