Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

pa vise nisu dominantne jugoplastika i cibona, nego zvezda

 

:fantom:

pa gde je bio skoro 40 godina?

hibernacija?

pustimo učesnika da se ispovedi.ako želi.

Edited by bradilko
Link to comment

Kako to misliš pamtim ko klinac

 

Pamtim da su me kao klinca vodili da gledam Zvezdu od sredine 80-tih, pre toga se ne sećam jbg

eeee, tada se znalo kako se navija! dodjes u belim rukavicama i sa dvogledom i sednes u fotelju pa iz nje gledas mec. pa kad ilic ili jovanovic postignu poene ti skines rukavice pa tiho tapses, skoro u sebi, da ne narusis atmosferu. staaaara kosarkaska publika! a ne ko ovi sad, deru se i njacu ko magarci.

 

a mali misa tumbas donese mocartove kugle u fiseku, i kako sa koje otpili celofan odmah ga odlozi u posebnu vrecicu koju mu je majka spakovala.

Edited by Miralem
Link to comment

Bolje ga pustiti da misli sta zeli. Lakse tako svima

A koji je ovo fazon, konstantno omalovažavanje i patkometrija? Jel stvarno veruješ u priču da je Zvezda klub bez istorije a Partizan oduvek bolji i trofejniji, ili je to više provokacije radi. Imali ste svoju deceniju, deceniju i po, svaka čast i to je bilo to.

Link to comment

pa gde je bio skoro 40 godina?

hibernacija?

pustimo učesnika da se ispovedi.ako želi.

 

Ne pratim te, kakva hibernacija?

 

Timmy, tvoja blažena zatelebačenost u Partizan razoružava

Guglaj manjak znanja višak samopouzdanja, koriguj se.. Bićeš kompetetniji sagovornik

Link to comment

10 uzastopna pobeda borca u kls :)

ovaj put protiv do sad prvoplasiranog vrsca

u narednih 6 kola jos 5 utakmica protiv preostalih ekipa iz prvih 7 na tabeli, od toga cak 4 u gostima

ali plasman medju 4 najbolje je sve izvesniji, onda da se dovede makar 1 centar, pa drhte razne mege, fmpovi, partizani :fantom:

bez stranaca, vecina igraca iz cacka, solidan broj mladih igraca... bez centra :)

 

morava, ruke, taj neki rad

spavas li mirno raznatovicu misko covicu nebojsa :fantom:

Link to comment

Hevfane, ti pratis hrvatsku klupsku kosarku? Sta se desava sa Lukom Bozicem, plej, cini mi se 96. godiste, poslednje sto znam je da je igrao za Zagreb. Gledao sam ga u mladjim kategorijama i odusevljavao me je odlukama koje donosi na terenu. Visok plej, pristojnog suta, ima dobar pregled igre. Delovalo mi je da ce biti redovan reprezentativac, mozda ne prvi plej, ali igrac koji ima svoju ulogu u repki.

Nista se o njemu ne prica, vidim da Hrvati kukaju da nemaju pleja za buducnost, sto znaci da je negde usporio sa napretkom.

Link to comment

Pratim uglavnom KK Split (pre par nedelja sam dobio od Splicana dres Kukoca iz slavnih dana :) )


Jeste, Bozic je 96o i oko 2m.. imao je ono tragicno promaseno slobodno bacanje za pobedu pred sam kraj meca vs USA, kada je CRO izgubila u produzetku.. mada oslabljeni neigranjem nekih igraca..
Luka je u Zagrebu i poprilicno jebe igricu.
Lider je tima u svim kategorijama, preko 20pts, preko 7sk, preko 6ast itd
Koliko znam, zamalo je presao u Cibonu, Aco je hteo da ga dovede.. medjutim, on sad vise nije tamo tako da.. ko zna sta ce biti.

Sto se tice plejeva, ono sto sam ispratio i sto sam pricao sa nekima iz CRO, Luka je buducnost, a tu je i Filipovic (KK Split), takodje je igrao to prvenstvo vs USA.
Danas je imao 6ast vs Zadra, kolo pre toga 10 vs Sibenika.
Sto se tice CRO PG-ova, pali su im kriterijumi, neka samo zna da preveze loptu preko centra :D

Interesantan je i Mate Kalajdzic, 98` isto iz KK Split-a. Generalno, Splicani imaju dosta interesantnih mladih igraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...