Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Svašta, ne treba Zvezda da igra zbog publike, nego zato što je najkonkurentniji klub na tzv ovim prostorima. Publika je tu otežavajaući faktor, ako odluče da im ne treba Zvezda, to će najpre biti zbog publike. Nikome ne trebaju fudbalski navijači na košarkaškim utakmicama

Link to comment

vise je kategorija
ljudi koji su tu zbog kosarke, ajde da kazemo osarkaski navijaci cz, ali ne moraju nuzno biti to
ljudi koji su tu jer je "in" gledati zvezdu el, to su oni sto utakmicu provedu uz mobilne, da li da skrate smor kome prisustvuju ili da se ufotkaju, snime i podele to na svim jebenim socijalnim mrezama
zatim kategorija huligana, koja se tu da mahom preselila sa fudbalskih terena

ali kad se kaze "nikom ne trebaju fudbalski navijaci na kosarkaskim utakmicama" ispada da su fudbalski navijaci nesto lose samo po sebi, a nisu, to sto se kod nas taj pojam mesa sa huliganima je druga stvar i kao sto rekoh nisu samo oni prisutni na zvezdinim el utakmicama

 

 

ako su zvezdini navijaci fudbalski, sta onda tek reci za fenerove ili bajernove? da li su i to fudbalski navijaci?

Link to comment

 

Mešaš nekoliko stvari

Fudbalski navijači jesu nešto loše sami po sebi, ali to sad nije bitno, nisam pričao o tome

Drugo Arkanovi konjanici i Grobari jesu huligani, ali ni to nije bitno, ne pričamo sad ni o tome

 

Rekao sam da Zvezdini i Partizanovi fudbalski navijači, čak i kad su u svom najboljem izdanju, na košarkaškim utakmicama smetaju. zato što su baždareni za stadion, a ne za zatvoren prostor. Zastave su im prevelike i za Arenu a kamoli za Pionir, deru se preglasno, ponašanje im je stadionsko. Da ne pričamo kad počnu da pale baklje unutra. Sve zajedno jedna nepotrebna neprijatnost na košarkaškoj utakmici

Link to comment

Mešaš nekoliko stvari

Fudbalski navijači jesu nešto loše sami po sebi, ali to sad nije bitno, nisam pričao o tome

Drugo Arkanovi konjanici i Grobari jesu huligani, ali ni to nije bitno, ne pričamo sad ni o tome

 

Rekao sam da Zvezdini i Partizanovi fudbalski navijači, čak i kad su u svom najboljem izdanju, na košarkaškim utakmicama smetaju. zato što su baždareni za stadion, a ne za zatvoren prostor. Zastave su im prevelike i za Arenu a kamoli za Pionir, deru se preglasno, ponašanje im je stadionsko. Da ne pričamo kad počnu da pale baklje unutra. Sve zajedno jedna nepotrebna neprijatnost na košarkaškoj utakmici

naravno da jesu.  gde sam napisao drugacije?

 

kapiram ja sta ti hoces reci i naravno da stoji za baklje, ili one scene sa guslama, pa ode svojim palim herojima itd.

ali nisu samo ti ljudi prisutni na utakmicama i vremenom to ide na bolje.

 

ovo da su preglasni vec ne razumem. to da ponekad jesu, jer nemaju osecaja za samo igru stoji, ali generalno ne vidim kako navijanje moze biti preglasno (ako je pozitivno usmereno)

 

i zasto su fudbalski navijaci losi sami po sebi? naravno da oni sto sebe nazivaju delijama, grobarima jesu, ali ima gomila drugacijih primera

Edited by pbg12345
Link to comment

Deru se preglasno haha

:0.6: i viču uaaa

 

Itekako je postojala košarkaška publika, dok nisu ubačeni ovi plaćeni navijači.

Govorim o Partizanu, tu se vrtela neka cifra od 3.500 k istinskih navijača koji vole košarku.

I ne znam zašto zabranjuju pivo na tekmama, jer to je jedno noviđeno skrnjavljene užitka...

Link to comment

Ne vičete ua, nego derendžate one svoje nebuloze od kojih normalna publika ima transfere neprijatnosti

ma vičemo, pravimo neviđenu buku. Pitaj Dešon Tomasa  :lolol:

Link to comment

:0.6: i viču uaaa

 

Itekako je postojala košarkaška publika, dok nisu ubačeni ovi plaćeni navijači.

Govorim o Partizanu, tu se vrtela neka cifra od 3.500 k istinskih navijača koji vole košarku.

I ne znam zašto zabranjuju pivo na tekmama, jer to je jedno noviđeno skrnjavljene užitka...

U Partizanu da. Al se povela rec o Zvezdinim navijacima, gde je slabo ljubitelja i poznavalaca kosarke.

Link to comment

Pa da pošto su partizanovci genetski predodređeni za košarku ko maja nikolić

 

 

I jedni i drugi imaju normalnu publiku i poznavaoce, i pored njih vuku teret stadionskih smarača

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...