Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Mešaš nekoliko stvari

Fudbalski navijači jesu nešto loše sami po sebi, ali to sad nije bitno, nisam pričao o tome

Drugo Arkanovi konjanici i Grobari jesu huligani, ali ni to nije bitno, ne pričamo sad ni o tome

 

Rekao sam da Zvezdini i Partizanovi fudbalski navijači, čak i kad su u svom najboljem izdanju, na košarkaškim utakmicama smetaju. zato što su baždareni za stadion, a ne za zatvoren prostor. Zastave su im prevelike i za Arenu a kamoli za Pionir, deru se preglasno, ponašanje im je stadionsko. Da ne pričamo kad počnu da pale baklje unutra. Sve zajedno jedna nepotrebna neprijatnost na košarkaškoj utakmici

hahahahaha jebote dokle to ide

Link to comment

Zvezdini i Partizanovi fudbalski navijači, čak i kad su u svom najboljem izdanju, na košarkaškim utakmicama smetaju. zato što su baždareni za stadion, a ne za zatvoren prostor.

+1

 

Pravda za grobare u trećoj četvrtini motiviše kao kad žena uključi usisivač u penal završnici

Edited by April
Link to comment

U Partizanu da. Al se povela rec o Zvezdinim navijacima, gde je slabo ljubitelja i poznavalaca kosarke.

Ma naravno, razumumemo se...

Problem sa Zvezdinim navijacima je u tome sto su oni od 1 ugasenog kluba uskocili u neku evroligasku pricu sa velikim budzetom, lansirani u nesto sto se nije gradilo godinama, kao sto je to slucaj sa Partizanovom publikom...

I sad naravno da forumasima poput levog smeta to i zele da izjednace to sa nekim fudbalskim navijanjem, nidje veze...

Problem su naravno radnici koji primaju platu da bi bodrili svoj klub, a ima ih i na jednoj i na drugoj strani.

A sad pod ovim instant uspehon CZ pojavice se i najezda sinova Dragana i tome slicno ali meni je utisak da ima i onih poput onog pisca Vidojkovica, koji kaze da ne moze da prelomi i da ode na basket jer mu je muka kad zna na kojim osnovama je nikao klub brace Vucic sa sve slugom Cokijom, onako iskreno iz dubine srca je to izjavio i jedno veliko bravo za njega i za ljude koji tako razmisljaju...

Link to comment

Ma naravno, razumumemo se...

 

Razumete se u odvojenosti od realnosti

 

Košarka nije gašena, košarkaška publika postoji od uvek. Kod Partizanove publike  je postepeno građena samo iluzija o sopstvenoj veličini, koja sada kulminira u ovim priviđenjima kod vas dvojice. Sve je to normalno, treba  vam vremena

Link to comment

Levi, tebi je npr. nezamislivo da je 2000te na mecevima Lilijane Ronketi bila atmosfera kao da se se igra f4 Evrolige.. tada nisi ni pratio kosaku (imali ste po 100 ljdi bukvalno u hali u nekim sezonama)

 

Pre tog period je bilo ludilo u nekim sezonama 90tih, ovi stariji bolje pamte i osamdesete i Halu.. A poslednjih 15 godina pamtis vrlo dobro... Suma sumarum institucija postoji decenijama.. I postojace i narednih.

 

A ti misli da je to sopstvena iluzija o velicini. Lakse je tako, znam.

Edited by Timmy
Link to comment

Kako to misliš pamtim ko klinac

 

Pamtim da su me kao klinca vodili da gledam Zvezdu od sredine 80-tih, pre toga se ne sećam jbg

Šta ti prvo pamtiš, palme njišu grane? To je za tebe odnegovana košarkaška publika

 

Ne znam da li si u stanju uopšte da pojmiš koliko si snažno gurno glavu u sopstveno dupe

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...