Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

I posle dve odgledane epizode, ne mogu da kažem da sam nešto pala na dupe zbog ove serije. Ok,  sve je lepo urađeno i snimljeno i glumci su ok i priča nije nezanimljiva, ali toliki hajp je pretran. Uostalo, kao i za sve što dolazi od HBO-a. Jbt, kao da je sve što su oni producirali božanska ruka dodirnula.

 

HBO je kreirao hajp, jer im je potreban novi hit (jbg, konkurencija je ozbiljno narasla). Sama serija je, pak, krenula potpuno suprotno, bez pompe, lagano, ne mogu bas reci nepretenciozno, ali svakako prilicno pri zemlji. Sto se meni dopada. 

 

Druga epizoda dobra. Zanmiljivo da je u ove prve dve epizode najodvratniji lik pisac :D

 

BTW, mislim da ovde nije bilo knjige kao predloska, vec je Krajton napisao scenario i rezirao film, ako se ne varam.

 

EDIT: po imdb-u, sledecu epizodu rezirao je Neil Marshall, a cetvrtu je napisao Ed Brubaker.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

da li ste znali da je evan wood bila udata za merilin mensona? vragolica jedna

valjda se razvela kada ga je videla bez sminke :) ... i ja bih :D hm... mada ima dobre obrade

 

nisam citala knjigu pa htedoh da pitam sta tacno trazi ed haris? znam da rece maze-lavirint ali jel to on misli na na ulaz u park ili mozda u institut? ili mi jos ne znamo sta je taj maze

 

2pm, mogla bih iz pidzame u atletsko pa na hajking na ranyon i istopim salo na 30C, pakao napolju

 

 

naša vragolica se nije udala, nego postoji bolja formulacija: enggaged to be married  ... to beše verila se za merlina?!?!?!?   bat sun after dej endid deir ingejdžment

Link to comment

odgledo, nijelose.

vrv bolje da lagano pocinje, nego silovito ko gej of trons, pa da ispadne najgora serija u istoriji.

 

imate li neku teoriju glede eda harisa?

da nije i on android? neki protoreplikant? roj beti? zli hezus?

Link to comment

Ja sam od te Igre prestola gledao samo pilot. To je bilo totalno smeće i nisam imao nameru da nastavim, tako da je ona počela silovito jedino u gluposti i jadnosti...

Link to comment

moj utisak je da je hopkins kao dete, tj samog sebe napravio

 

takodje

 

za maze

 

mozda je to neki deo za hardkor igrace, gde mozes zaista ubiti i biti ubiven :D

 

Link to comment

 

 

imate li neku teoriju glede eda harisa?

da nije i on android? neki protoreplikant? roj beti? zli hezus?

Možda je robot, ko Jul Briner u filmu? I on je bio čovek u crnom, zar ne?

Link to comment

kontrolori govore kako je ed haris pobio čitavu poteru i da li da uspore tog gosta na šta nadređeni kaže da taj gospodim može da dobije šta poželi + imun je na municiju domaćina

Link to comment

znam zato nije logično da je u pitanju android

- e sad gde će  priča dalje otići, ka nekoj pobuni androida kada pristupe memoriji koju im brišu, pa npr shvate da ako već ne mogu da upucaju goste još uvek mogu da im zavrnu šiju, ostaje  da se vidi

Link to comment

za autoimune se uvek nadje mesta :)

 

kontrolori govore kako je ed haris pobio čitavu poteru i da li da uspore tog gosta na šta nadređeni kaže da taj gospodim može da dobije šta poželi + imun je na municiju domaćina

to da, mozda je on nije neki kontrolni android, koji testira sve ostale androide, a ujedno i ljude koji rade za park

 

za maze

 

mozda neki deo programa koji androidima moze da da svest i slobodu volje
ali, zasto bi on to hteo?

 

osim ako je i sam android :naughty:

Link to comment

 

to da, mozda je on nije neki kontrolni android, koji testira sve ostale androide, a ujedno i ljude koji rade za park

 

osim ako je i sam android :naughty:

 

Teško, na početku kaže "I didn't pay all this money 'cause I want it easy", očigledno da je ipak čovek koji je platio ulaznicu kao i svi ostali gosti. :)

Link to comment

i ume da računa vreme, već je rekao da trideset godina tumara po parku tražeći d meiz;

 

kada se rejčel upitala šta je bilo juče ili prekjuče? nikada, njoj je svako jutro isto jutro

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...