Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Jad i beda, čemer, čmar.. Ed Haris izvlači neku želju da gledam. Kako su samo usrali budućnost i kako loše snimljeno sve u vezi, ne možeš vjerovati

Link to comment

I sad će četvrta da bude još dublja budućnost tj ona postapokalipsa što se videla na scenariju pošto se ćelavi bacio u komu i probudio pokriven prašinom.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Težak preseraj od epizode i kraja sezone/ serije.

 

Više od polovine likova je ostalo bez razloga bitisanja u epizodi, samo su se izgubili u praznini. Ed Haris pre svega, a onda i Bernard i Torov brat ( ne Loki, nego pravi Hemsvort).

 

Uprkos intenzivnom razmišljanju, ne uspevam da shvatim šta je bilo sa crkinjom koja nije Miv. 

 

Najsavršeniji kompjuter na svetu , takoreći bog, se samouništio, u tren oka. HAL 9000 da im svima jebe kevu.

 

Vođa Novog svetskog poretka.......... ne znam.

Dolores je valjda konačno mrtva, mada ima još njenih loptica koje nisu uništene.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Not great, not terrible. Daleko losija od prve sezone, malo bolja od druge jer ne gledas vise istu pustinjetinu™ po stoti put. Glavna glumica, meni bar, odličan pet robot.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Krecem vecras S3. Odokativnom metodom kako je bi pozicionirali u odnosu na S2 i S1?

od ok ka sranju

tako je meni izgledala sezona

Link to comment

ugasila. ne podnosim ove histericne british english akcente. niko ga nije tukao po usima da gleda sve epizode

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...