Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

e da bb lik me stalno zasmejava, jeste on kao ozbiljan i kao drugaciji nego u bb, ali ne vredi !

 

peta epoizoda mnogo razvucena i pre- konfuzna

 

sesta sapunjava :(

Link to comment

Ova sesta mi je najkonfuznija do sada. Ali dobro jos dve do kraja sezone. Koliko su para ulupali u sve, skroz je jasno zasto je ova sezona skracena.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ova sesta mi je najkonfuznija do sada. Ali dobro jos dve do kraja sezone. Koliko su para ulupali u sve, skroz je jasno zasto je ova sezona skracena.

 

sta ti je konfuzno? meni pa najjasnija :laugh:

Link to comment

Sve u sto se desava sa Vilijamom u ovoj epizodi :D 

+ ne znam da li sam dobro video ali mi je delovao kao da je Hector digao kola u vazduh što mi nije imalo smisla jer su njegovu kuglicu prvu smrskali.

 

I kad vec zapitkujem, koliko je Doloresa preostalo u stvarnom svetu? Klasik verzija, crnkinja i ko sve jos?

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Sve u sto se desava sa Vilijamom u ovoj epizodi :D 

+ ne znam da li sam dobro video ali mi je delovao kao da je Hector digao kola u vazduh što mi nije imalo smisla jer su njegovu kuglicu prvu smrskali.

 

I kad vec zapitkujem, koliko je Doloresa preostalo u stvarnom svetu? Klasik verzija, crnkinja i ko sve jos?

de si vido hektorina?

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

a ko je bila peta dolores?

dolores, tesa tompson :wub:, bradica, kineztm, ko jos?

Eeeeeeeeeee

 

 

Šalu na stranu... Zar nije iznela pet onih đavola plus sama izašla prerušena? Treba da ih ima onda 6? Ne zamerite, nisam baš ispratio najbolje.

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

mislim da je pet sve skupa. 

Pa jeste logičnije za radnju, šta će im dve osobe iks, ali tako mi bilo ostalo u glavi. Smara serija, pa nikad ne pogledam ponovo neku epizodu i sve ostaju rupe u sećanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...