Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Ne znam da je vajr bio flagship. I oni su se iznenadili dokle je stigao.

 

Sad sam pogledao kraj druge sezone. Ona Hejl (koja je Dolores?) nosi u torbici pet kuglica definitivno. E sad, možda je jedna Bernard? Ima li iko da prati ovo kako treba? Da lepo objasni.

Edited by Zeleni sto
Link to comment

Koliko se sećam, imali su mali budžet, loše rejtinge na početku. Ne znam šta se još emitovalo u to vreme. Sajmon je nešto i pričao o tome.

Edit: mada možda je bio flegship s obzirom da HBO ime da škrtari ako može. :)

Edited by Zeleni sto
Link to comment
4 hours ago, Zeleni sto said:

Koliko se sećam, imali su mali budžet, loše rejtinge na početku. Ne znam šta se još emitovalo u to vreme.

Ali G. E to su bila vremena, prvo the Ali G show pa the Wire, jedno za drugim.

 

Karneval je bio godinu dana kasnije. 

Link to comment

Ma jok, ima HBO dobrih serija, Nasi momci, Chernobil... ovo nije takva serija. Jure se androidi sa ljudima prvo na onom ostrvu pa onda van njega pa ispadne da su i ljudi androidi. Spoiler alert: pravi ljudi su u drugoj dimenziji i silno se zabavljaju gledajuci kako real androidi pokusavaju da preotmu planetu od onih drugih androida koji misle da su pravi ljudi. Ja se bum vusral.

Link to comment
Spoiler

plavojka vaskrsla ali je na kraju opet umrela, Marshawn Lynch umreo, čelično plave oči kao glečeri jezera Mičigen isto umreo, umreo i onaj kompjuter što je planirao kako svet treba da se razvija. Francuz je tu ispao jebena stranka, nije umreo al ko da jeste.

 

Buckasto ćelavi crnac je besciljno tumarao tokom cele epizode tražeći svoje mesto u zapletu što mu nije polazilo za rukom. Na kraju otišao u jeftin hotel da umre just because, ali ni to nije obavio kako valja pa je vaskrso. Njegov bodigard što liči na Miću megatrenda minus 30 godina je pak uspeo da umre. Valjda. 

 

One dve crnkinje androidi su žive, mladja ima fabriku androida i napravila je kopiju čelično plavih očiju kao glečeri jezera Mičigen, kauboj verzija iz prve sezone. To valjda treba da bude cliffhanger za S04. Tu je negde i kraj.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...