Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Moguće da je različit timeline.

naravno da jeste, pa i vidimo to. vrat prerezan u toku dana, a novi se pojavi uvece Edited by ToniAdams
Link to comment

Moguce je da ovi sto upravljaju parkom prate price kroz koje gosti prolaze, pa popravljaju hostove i stavljaju ih tamo gde treba, u zavisnosti od toga ko je gde od gostiju stigao sa svojim pricama. Sto ce reci, da, razliciti tajmlajnovi, odvojeni za po pola dana jedan od drugog :D

Link to comment

Pa jedino ako je tehnologija u vreme mladog i matorog Willa na istom ili priblizno istom nivou, sto bi bilo cudno, s obzirom na to da se ipak radi o razlici od 30ak godina izmedju njih dvojice i sto se radi o tehnoloski naprednom drustvu, tako da mi ne deluje realno da za 30 godina tehnologija ostane ista. 

 

Drugo, ako se Dolores "budi" u vreme mladog Will, to znaci da se u vreme matorog Willa pojavljuje popravljena Dolores i da se izmedju vremena mladog i matorog Willa nista bitno nije ni desilo sa Dolores (a ni sa ostatkom parka). Osim toga, sa Dolores pocinje da se desava nesto cudno otprilike u vreme kada je vidimo sa matorim Willom (tj. Edom Harisom), u prvoj epizodi. Jedino ako nam prikazuju njena dva pokusaja "budjenja", prvo koje su uspeli da saniraju i drugo sa kojim cemo videti sta ce biti. 

 

Ne znam, ali meni je ta teorija bezvezna. 

Link to comment

mib  priča kako je rastavio tostera kada je prvi put došao u zabavni park da vidi kako su napravljeni i da su tada i ličili na robote dok su sada poput ljudi, krvare i td, a videli smo da Will susreće ovu napredniju varijantu...

Link to comment

Ta prica da su William i Ed Harris isti lik u razmaku od 30 godina je budalastina. Onaj Willov pajtos je i sam pomenuo na pocetku ove epizode kad je pricao o preuzimanju parka da je isti otvoren pre 30 i kusur godina i da se jedan od partnera ubio, dakle isti je timeline.

Link to comment

- pa kakvi su roboti bili na početku mogli smo videti u jednoj od epizoda, pokreti su im bili robotski, replike vrlo ograničene, nisu krvarili poput ljudi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...