Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

1 minute ago, johan nagel said:


Ужасан је већ неко време. Врти неку хиперпродукцију из које никако да испадне неки квалитет, сваке године избаци исти албум отприлике. Занимљиво колико је Војко отишао у бољем смеру а Крешо га је шио уздуж и попреко у КМ.

bukvalno mu je sve isto, od tematike, preko bitova, deliverija, nevjerovatno koliko šlajfa u mjestu od neke 2017-18, ajde poslije toga je imao po koju dobru stvar, ali ovo novo je užas. 

  • +1 2
Link to comment

 

Ovo je Beograd bre

Pola grada bez kanalizacije

Meni ne treba metro

Hoću da se vozim G klasom konkretno

 

Dižem novu zgradu ako neko pita

Zabole me za nalazište iz neolita

Napredujem, zato mora da se radi

Prođe bager kuda treba da se gradi

Ovde ima jako puno tenisera

Reketiranje k'o da je Open Era

Za sve one koji ne žele da plate

Bombe tom lokalu radni vek skrate

 

Alo brate, evo tate, vole klinci da me prate

Lože se na aparate, skupa pića, opijate

Samo neka ide tako, meni bolje, samo jako

Raste profit, raste promet, raste korist, raste domet

Ja sam kralj ovog grada

Što gledaš na TV-u to je samo fasada

Mi pravi kriminalci šetamo se na slobodi

Kupujemo stanove u zgradama na vodi

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 19.9.2022. at 8:28, bags said:

Ova Mimi je pre 10 godina bila dno dna, a evo sad solidna. Sto vise verovatno govori o sceni, mada opet ima i kod nje napretka.

suprotan utisak imam, mimi meni pikovala pre 6-7 godina, od tad slucajno ubode ponesto

Link to comment

Zlatno doba im je bilo tako negdje oko 2015. sa vanvremenskim hitom Turbo folk me je naterao, tih godina maltene sve što je izbacivala je bilo zlato. I ona i komplet BD, tad i par godina nakon toga, već par godina ništa vrijedno spomena, doduše dosta njih i ne izbacuje više ništa. 

  • +1 2
Link to comment

Pa da, sećam se kad je uradila Mamu sa Eltechom tipa 2011. pre nove ere. Drugar bio nerazdvojan sa njim i sećam se kako su se vukli po Bigzu i pravili žurke za sve i svja. Bilo ok u ravni BG Funka. Taj sad radi sa Gastozom i pravi armani, viski, separe viuviuviuviiuu.

Link to comment

Ima nekoliko dobrih pesama i sa onog albuma iz 2019.

 

A ranije je namerno bila koncept, mnogi nisu kapirali i percipirali su kao sranje, meni bilo super.

 

A u tom spotu Turbo folk me je naterao ona sedi za stolom sa cuvenim Atilom iz Borce :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Pa da, sećam se kad je uradila Mamu sa Eltechom tipa 2011. pre nove ere. Drugar bio nerazdvojan sa njim i sećam se kako su se vukli po Bigzu i pravili žurke za sve i svja. Bilo ok u ravni BG Funka. Taj sad radi sa Gastozom i pravi armani, viski, separe viuviuviuviiuu.

brt, to je sajsi bila

  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...