Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Vojko sinoć dosta mnjeh, verovatno njegov najslabiji koncert (ako se u obzir uzmu i Dječaci i Kiša Metaka)

 

Jedva probio sat vremena, ponavljao pesme... Može to mnogo bolje.

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Vojko sinoć dosta mnjeh, verovatno njegov najslabiji koncert (ako se u obzir uzmu i Dječaci i Kiša Metaka)

 

Jedva probio sat vremena, ponavljao pesme... Može to mnogo bolje.

 

Barutana?

 

Nešto ima večeras, reče mi kolega da dolazi bus iz Kragujevca, je li večeras ono "Volim devedesete" sranje?

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Barutana?

 

Nešto ima večeras, reče mi kolega da dolazi bus iz Kragujevca, je li večeras ono "Volim devedesete" sranje?

 

Da, bio je u Barutani, a danas nastupa u Nišu. 

 

Na koncertu bili Kalinić i Luka Mitrović, Kalinić došao da čuje "Zovi Čovića" :Jova:

  • Haha 7
Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

Vojko sinoć dosta mnjeh, verovatno njegov najslabiji koncert (ako se u obzir uzmu i Dječaci i Kiša Metaka)

 

Jedva probio sat vremena, ponavljao pesme... Može to mnogo bolje.

 

 

Došao pravo sa Agelasta, začuđen što nam nisu pustili nekog DJ-a sat i po od otvaranja vrata :D

Na početku su mu dali krš mikrofon koji je gubio kontakt prvih nekoliko pesama, nije bilo tonske.

Dobro je ispao Rođendan na matricu od Ti si mi u mislima. Čuli smo premijerno i 1 novu stvar.

Skandiralo se "Vojko, Srbine", na šta je odgovorio "Shvatiću to kao kompliment" :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
 
Došao pravo sa Agelasta, začuđen što nam nisu pustili nekog DJ-a sat i po od otvaranja vrata [emoji3]
Na početku su mu dali krš mikrofon koji je gubio kontakt prvih nekoliko pesama, nije bilo tonske.
Dobro je ispao Rođendan na matricu od Ti si mi u mislima. Čuli smo premijerno i 1 novu stvar.
Skandiralo se "Vojko, Srbine", na šta je odgovorio "Shvatiću to kao kompliment" [emoji3]
Vrh je već miksovao na Ti si mi u mislima ranije, lepo ispadne uvek :D

I smorila je ona posvuduša što su je pustili u bekstejdž, bukvalno odjebi ribo, nikoga ne interesuješ
  • +1 2
Link to comment
43 minutes ago, ultra plasticni said:

Domaci reperi uglavnom nemaju materijala za pravi koncertni nastup, osim bs i prtija

Ima i Bad Copy sa svojim tradicionalnim poslednjim i Reunion koncertima.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ultra plasticni said:

Domaci reperi uglavnom nemaju materijala za pravi koncertni nastup, osim bs i prtija

 

Vojko ima i imao je oduvek, zato je sve i bzv. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...