September 13, 20169 yr jel ikada tražio mto kad je bio u prednosti? jel to ikada neko uradio, nevezano za Novaka?
September 13, 20169 yr valjda neko ko je bio povredjen? pretpostavljam i ja da je bio povredjen, pitam dal je to neko uradio, ne secam se.
September 13, 20169 yr Mora se naći neko na kome srpski mediji mogu da iskale svoj pravednički gnev, sad kad ih je Vilander ućutkao. Nesrećni Bogdan Obradović sigurno ne izlazi iz kuće ovih dana.
September 13, 20169 yr Mora se naći neko na kome srpski mediji mogu da iskale svoj pravednički gnev, sad kad ih je Vilander ućutkao. Nesrećni Bogdan Obradović sigurno ne izlazi iz kuće ovih dana.Nemoj tako bio na AJB da prokomentariše...
September 13, 20169 yr Nesrećni Bogdan Obradović sigurno ne izlazi iz kuće ovih dana. izgleda mu nisi čitao današnju izjavu. tesla(ne pas), edison, novak, diskreditovanje...
September 13, 20169 yr izgleda mu nisi čitao današnju izjavu. tesla(ne pas), edison, novak, diskreditovanje... O jbt. Pored takvog idiota zaista se Đokovićevi neuspjesi lakše podnose.
Create an account or sign in to comment