Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Novak
      19
    • Marej
      4
    • neko treći
      8
  2. 2. Pobednica?

    • Serena
      15
    • Muguruza
      4
    • Halep
      1
    • neka četvrta
      11


Recommended Posts

Da, videh da neko napisa kako su podloge na AO i USO veoma slicne. Apsolutno netacno. AO je blizi cak i RG nego ovim brzim betonima. Pisao sam na kraju prosle sezone da ce zbog manje promene u podlogama, kao i Novakovo usavrsavanje igre na sporijim podlogama dovesti do situacije da ce do karaja karijere vise puta osvajiti RG nego W i USO.. Ne bi me iznedailo da se rezultati na GS turniria sledece godine poklope sa ovom... AL je svakako velika steta sto je propustio ovu priliku da preko Vavrinke uzme USO.

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Da, videh da neko napisa kako su podloge na AO i USO veoma slicne. Apsolutno netacno. AO je blizi cak i RG nego ovim brzim betonima. Pisao sam na kraju prosle sezone da ce zbog manje promene u podlogama, kao i Novakovo usavrsavanje igre na sporijim podlogama dovesti do situacije da ce do karaja karijere vise puta osvajiti RG nego W i USO.. Ne bi me iznedailo da se rezultati na GS turniria sledece godine poklope sa ovom... AL je svakako velika steta sto je propustio ovu priliku da preko Vavrinke uzme USO.

 

Šteta stvarno, kad je već dobio najboljeg mogućeg protivnika. :fantom:

Link to comment

jebiga, znali smo da ce neminovno doci dan kada ce poceti cesce da gubi od slabijih od sebe, ali smo se, verovatno nerealno, nadali da se to nece desiti ovog leta, nego za godinu ili dve. sada 17 grenslemova deluje tesko dostizno, ne toliko zbog ove propustene prilike, koliko zato sto je tesko ocekivati da ce u naredne dve-tri sezone moci da uzima po bar dva komada.

Link to comment

Nego? 

 

Elem

 

 

 

 “On je igrač koji ima dosta varijacija u igri i ponekad te stavi u poziciju na terenu da ne možeš agresivno da odigraš od prvog trenutka – slajsevi mu pomažu da dobije narednu loptu malo lakšu i da onda preuzme kontrolu u poenima. To je radio efikasno i diktirao je tempo, a ja sam možda malo previše čekao i bio previše pasivan“. 

“Mučim se sa pokretom pri servisu, sa tehnikom, a to je posledica povrede – radio sam mnogo na tome, ali telo je na različite načine pravilo kompenzacije kako bi zaštitilo povređenu ruku. Servis je bio najslabija karika na ovom turniru, svestan sam toga, svestan sam da sam pravio mnogo duplih grešaka, a u ovakvim mečevima neophodan mi je neki besplatan poen na prvi servis i generalno viši procenat“.
 
I on je svestan gde je gresio. A za povredu mu verujem
 
“Peking, Šangaj, Pariz, London, to je plan do kraja sezone – još nisam osigurao prvo mesto na svetu, to mi je cilj do kraja godine“. 

Ocekivano. Verovatno ce i Marej isto, sam osto on mozda ode u Tokio umesto Pekinga.

Edited by Timmy
Link to comment

velika je verovatnoca  da ce Novak ostati broj 1 na kraju sezone. Mada ako Marej ostvari dobre rezultate ima veliku sansu da preuzme broj 1 na pocetku sledece sezone gde ne brani puno poena zbog slabih rezultata po Americi, a gde Novak brani sve(i AO)

Link to comment

velika je verovatnoca  da ce Novak ostati broj 1 na kraju sezone. Mada ako Marej ostvari dobre rezultate ima veliku sansu da preuzme broj 1 na pocetku sledece sezone gde ne brani puno poena zbog slabih rezultata po Americi, a gde Novak brani sve(i AO)

Ovo da. Ali mislim da ce Novak povecati prednost u trci do kraja sezone. Marej ce lipsavati u Parizu i Londonu. Novak ako sanira povredu ima da cepa. Njegov omiljeni deo sezone.

Link to comment

jebiga, znali smo da ce neminovno doci dan kada ce poceti cesce da gubi od slabijih od sebe, ali smo se, verovatno nerealno, nadali da se to nece desiti ovog leta, nego za godinu ili dve. sada 17 grenslemova deluje tesko dostizno, ne toliko zbog ove propustene prilike, koliko zato sto je tesko ocekivati da ce u naredne dve-tri sezone moci da uzima po bar dva komada.

moći će svakako da uzima još gs-ova bez brige. sad da li će prestići rodžera, mislim teško, al će mu se opasno primaći. ova sezona je u timu đokovića očito bila predviđena za napad na fo, a ostalo kako zapadne. verujem da su očekivali bar još jedan gs i/ili medalju u riju, al jbg ne biva sve onako kako se isplanira. to telo više nije u stanju da istrpi toliko nedelja u formi koja prevazilazi nadljudske napore. ove godine je pik forme bio u 5. mesecu, naredna 4 maltene nije odigrao poštenih 4 meča. čak i ovo finale u ny je bilo splet neverovatnih srećnih okolnosti po novaka, a ne njegove igre.

sad da se pripremi za masters u londonu, pa za početak naredne sezone i ao.

ako bude sve kako valja, a ne vidim razloga da neće, mislim da sledeće sezone može doći opet do 3gs-a

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...