Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Sto bre maltretirate coveka?  :mad:

 

@ nisam ja: dete, auto, avgust, nema ti druge, a ni bolje, nego se hvataj Halkidikija, na jednom od ona 3 prsta ziher ces da nadjes nesto sto ti odgovara, ima toga da se bira i vise je nego OK.

Em je dohvatno autom u cugu, sto nije mala stvar kad imas dete u autu, em je provereno i da se proveriti s obzirom da imas masu ljudi i ovde koji barataju podacima iz prve ruke, pa i konkretnim preporukama.

Link to comment

^A to mi izlazi iz budžeta. ^_^

2014. je bilo odlično, 30-32 max, noću samo otvoriš balkon i spavaš... Ja se ponadao takva klima™ kad prošle godine pakao. <_<

Edited by wall
Link to comment

@wall

dobro, dosta je bilo sprdnje. znaš i sam da su jul i avgust vreli u gr.

Znam ali rekoh neka mikroklima, negde... Planina u zaleđu pa vetar i tako... Nije baš nemoguće a Grčka ima milion™ mesta pa eto nada...
Link to comment

eto već si suzio izbor.

dakle, traži neko mesto gde ima planina u zaleđu i dosta zelenila.

možda i neko ostrvo sa dosta zelenila

Edited by beta kentauri
Link to comment

Wall, ja sam trazila isto nesto sa prirodnim hladom pre koju godinu pa sam dobila ovde preporuku za Skijatos i Skopelos od Dr.Arslanagica.

 

Meni je Skijatos bio odlican, ali to je bila druga polovina juna pa nije ni bilo nesnosno toplo (ja iskreno ne znam kako izgledaju avgust i jul kada su vruci, dvaputa sam letovala u tom periodu, i oba puta bila baksuz sa vremenom; prosle godine smo imali 19C u Baskiji u avgustu i zalila sam sto nemam skafander sa sobom); no toliko ima zelenila na vecini plaza da ce te sigurno dobro ohladiti. Meni je tad nekoliko dana bilo i hladno u hladovini ispod drveta, obicno bih se preko maje/haljine umotala u peskir.

 

Smesti se negde u blizini plaze Kukunarijes, moja preporuka.

Link to comment

Aha.

Skijatos gledao i prošle godine ali zakasnio.

Mada i prošle godine imao palme ceo dan ali u svađi sam sa toplotom.

Moraću nešto da smislim ili ne idem(o).

Hvala. :)

Link to comment

Ja ne pricam o palmama vec o cestitom hladu, koji i divno mirise:

 

2014-06-15%252009.27.45_tn.jpg (nemam sad bolju sliku u albumu)

 

celo ostrvo je pokriveno ali naravno da ima i plaza koje nemaju hlad, mozes da biras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...