Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

7 minutes ago, bags said:

Ne znam sta radi interno drugacije ali vecina Francuza ima dobro misljenje o njemu. Nama spolja on deluje totalno drugacije.


Sta je sve u ponudi u ovom trenutku i moje misljenje je da je on prilicno OK. 
Ne znam tacno ko bi to nama delovao dobro.  
 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Sta je sve u ponudi u ovom trenutku i moje misljenje je da je on prilicno OK. 

 

Da. Mislim da je ovo kljucno. :)

 

Meni od deluje kao da hoce puno ali da se nekad bas pogubi u toj svoj silnoj zelji da se predstavi kao iznenadna sila koja dolazi i ...

Link to comment

Sto se tice neispunjenih obecanja u predhodnom mandatu, ne treba zaboraviti da je imao dvije godine kovida. Tada nije bilo sanse da se bilo sta vazno izglasa. 

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, borris_ said:

Sada dolazi tteci krug, parlamentarni izbori. To ce tek biti rovovska borba. Poslije ovih izbora imamo tri bloka koji koji su savrseno podjeljeni 3x1/3.

 

Blok lijevice, dosta njih kazu ekstremna ljevica, JLM

Sredina

Ekstremna desnica, MLP i Zemmour

 

Ovo nije bas najbolja stvar za francusku, nekad si imao izbor izmedju vise umjerenih opcija a sada imamo samo ova tri bloka.

 

Izborni proces za parlamentarne izbore je vecinski (dva krug) pa rezultat vjerovatno nece biti 3x1/3.

Mogu li da te zamolim za par reči o Melenšonu? Baš ne znam o njemu mnogo a vidim da je iskočio kao maltene ravnopravan takmac.

Link to comment

Da docaram kako ga mrze glasaci MLP. Ovo je u gradu Henin Baumont gdje le RN najjaci (drugi tvit)

 

Edited by borris_
Link to comment
3 hours ago, borris_ said:

Drago mi je da ekstremna desnica nije uspjela doci na vlast

 

zaista je porazavajuce da danas nije vise u pitanju da li ce doboti glasove, vec je ekstra ako izgube izbore za neki par %. pitanje je vremena ocigledno. jedna malo bolja kriza i nova vlast :ph34r:

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, Tsai said:

Ma jok. Sledeci izbori su levica i centar u drugom krugu. I ovde je falio 0,9% uz svu razjedinjenost

 

Ili cak ekstremna levica vs ekstremna desnica. Gde bi, ako ne bude tektonskih promena, ovi drugi pobedili.

Link to comment
17 hours ago, Moonwalker said:


Sta je sve u ponudi u ovom trenutku i moje misljenje je da je on prilicno OK. 
Ne znam tacno ko bi to nama delovao dobro.  
 

melanson, npr....

mladji i ne srednje, vise visokoklasni francuzi zapravo ne vole makrona. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...