Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

otisao u -16 da bih doveo sitijevce, i onda stavim traku na De Brujnea i zaboravim da potvrdim, i ostane traka Vardiju :isuse:  A Manc boostovao klupu :isuse:

Jbg...

 

Znaš šta, svaka čast, čak ni sa tih -16 nisi bez šansi, zavisi kako Sterling i KDB odigraju u sredu.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Gylfi nije normalan :Hail:

Preozbiljno sam se spremio za ovaj h2h, uopste mi nije trebao ovaj zelenoostrelicheni teret.

 

1 respektabilni pozdrav za plavi deo grada.

Link to comment

Ja ne kapiram sledeće kolo, mislio sam da će biti zakazane još neke tekme.

Kako se bre ovo igra? Šta radimo mi što smo ostali skroz bez pulđana? :isuse:

Link to comment

eh, ko je nama cetvrti u klasiku :(

Upao sam u neki kontra-ritam, idem uz gluposti u glupost. Rasipam poene prilikom transfera i šakom i kapom, svako kolo novi minus a prvih 20 ne znam dal sam jednom išao...sreća me iole i dalje prati pa se nekako držim, ali sumnjam da ću još dugo.

 

Prošlo kolo sam recimo ubacio kerola (toma :isuse:) negde tamo u utorak, pa tek u petak skapirao da siti igra duplo kolo. Imao sam neviđeno sreće da se uklopim taman da dovedem kuna (kojem je cena do tada već dva puta skočila :mad:) umesto koste, inače bih...verovatno prošao bolje i usput uštekao triplog kapitena :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Bas mi nije trebao Lanzini u 92. Napravice mi od gotovog veresiju

I to su ta 4 poena za poraz od 3 razlike. Uz to jebem ti Pepe majku majčinu za odmaranje Sterlinga.

Link to comment

Ja stvarno ne znam... Protiv direktnog protivnika u borbi za opstanak strpam u tim Aguera i Stonesa sa dve utakmice (Buljaricanije imao nikog duplog), dam Agueru triple ©... i izgubim. 

 

Bice bolje u brodu sledece sezone. A mozda i nece.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...