Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

I u savezu imaju dusu

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:630071-FSS-izdao-saopstenje-iz-kojih-osam-razloga-Radoman-nije-vise-predsednik-Sudijske-komisije

 

 

Sve su to znali o njemu i opet im je do juce valjao...

 

Banda svi na gomili

 

 

edit: izgleda da je ceo skandal sto je priznao neki diskutabilan gol a cini mi se i da nije pogresio. Ja reko pokrao ih ko covek kako samo nase sudije znaju.

Edited by katamaran
Link to comment

samo da se notira da nakon današnjeg poraza na rajku, primer uspešne privatizacije u sportu drži dno tabele. :fantom:  

bilo bi  lepo kada bi tu ostali do kraja, a jako lepa je i tabela PLS gde su na vrhu čivijaši i ercovi...

Link to comment

trebalo bi da jeste ivica još u šapcu još uvek.  iz ovog letošnjeg intervjua ima da je plan da se do stotog rođendana kluba 2019, bude u super ligi, neće smetati ako se malo požuri.. 

 

https://www.ekspres.net/sport/intervju-ivica-kralj-muslin-zna-sta-treba-ciniti-treba-ga-podrzati

 

Uvek dobro obavešteni internet komentatori kažu da će za 100 god. da legne kinta klubu i da se samo zato guraju.

Link to comment

Ercovi u vr'u PLSa? Zar oni ne grcaju u dugovima? Sucim se oni pred Vucica? :huh:

Znam da je Tole Kokeza zajebao moju Buducnost i ostavio Slobodu u drugoj ligi iz koje su lani glat ispali, kad je neznamko (sloga valjda nekikuracpalac) odustao/la od takmicenja... :fashisto:

 

 

 

 

Macvi je 100 godina za 3 godine...

Link to comment

Uvek dobro obavešteni internet komentatori kažu da će za 100 god. da legne kinta klubu i da se samo zato guraju.

 

to me podseti na tvorzino jahanje na talasu montevidea i proslavu stotog rođendana ofke kao naslednika predratnog bska. isti taj ofk je 1995 proslavio pedeseti rođendan sa sve dodelom plaketa, govorancijama, svečanom akademijom :lolol:

Link to comment
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...