Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

Ajd kad menjas, boldiraj to sto si promenio... posto si ceo smisao promenio, a to nije ni pola od onoga sto ja mislim...

baš zato, dodao sam drugu polovinu

da imamo celinu

 

:fantom:

Link to comment

U nedelju 16.oktobra sa početkom u 17 časova u Lučanima treba da se odigra utakmica 12.kola Super lige Srbije između FK Mladost - Lučani i FK Vojvodina - Novi Sad. Smatramo da je delegiranje sudija za ovu utakmicu od strane predsednika Sudijske komisije za delegiranje sudija, slučaj bez presedana u našem fudbalu. Naime, dvojica od trojice delegiranih sudija su iz Novog Sada(Šutulović i Živin), a poznato je da je FK Vojvodina iz Novog Sada.

 

Sudijska komisija :lolol:  :isuse:

 

U sklopu reorganizacije rada Sudijske komisije izabrana je nova koja će umesto dosadašnjih pet da broji tri člana, a čine je predsednik Đorđe Žutić, Mirko Simić i Milan Karadžić.

Za analitičare suđenja srpskih liga grupa Beograd i Vojvodina zadužen je Zdravko Savić a grupa Istok i Zapad Mile Gavrilović, a za komentarisanje suđenja na TV Arena Igor Radojčić. Odbor za hitna pitanja imenovao je Dušana Mrakića za koordinatora rada Sudijske komisije u ime IO FSS.

Edited by Milosh76
Link to comment

Vala bas... Mrakic koordinator je bitniji od lopovcine i idiota Milana Karadzica koji je clan komisije...

 

Hvala Koki sto im dajes opet temu za kukumavcenje

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

kako je to milan karadžić idiot lopovčina? pretpostavljam u tom sudijskom svetu?

nije mrakić, radoman, grujić - grobari čokot...

 

ne znam, pitam

Link to comment

Bas cudno da vam je Karadzic po volji 
 

 

 

Stojić: Priča se da je Karadžić Partizanov sudija, ima brojne stanove po Beogradu

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/stojic-prica-se-da-je-karadzic-partizanov-sudija-ima-brojne-stanove-po-beogradu/sxy19rb
 

 

KARADŽIĆ: Partizan je pokraden!

 

 



Cim sam video da ga onaj Agatonovic hvali ne moram ni da ga guglam da vidim o cemu se radi
 
Odlazak Radomana par dana posle sukoba sa Toletovim prezimenjakom pokazuje da nije Partizan bas toliko bez uticaja koliko bi neki da predstave. Ocigledno da pokusavaju da naprave truli kompromis al to krajnje pogresno rade kompromitovanim ljudima sa obe strane.

Edited by katamaran
Link to comment

kako je to milan karadžić idiot lopovčina? pretpostavljam u tom sudijskom svetu?

nije mrakić, radoman, grujić - grobari čokot...

 

ne znam, pitam

Lik je los sudija, jos gori komentator i prilicno  navijacki obojen. Kradomana ne komentarisem, jako dugo ne sudi, kao ni Mrakic.

 

Kokeza je Toletov pion i sve sto radi Tole je odobrio, ocigledno je ko zeli da vidi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...