Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

Koja je bila kvota u lucky bet-u?

 

edit:

 

Слобода – ОФК Београд 6:1 (Ђерић 54. пенал, 90+1, Нешовић 64, 67, 69, 77 - Денковић 41)

 

 

Bilo bi zanimljivo videti ovaj het trik za pet minuta

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

malo vesti iz sudijske organizacije

Na poslednjem sastanku posle niza problema, priča se da je Radoman čak i verbalno vređao Karadžića, jedva je sastavljena nova lista internacionalnih sudija na kojoj su Mažić, Jovanović, Đokić, Nikolić i Vasić.

 

Naši izvori tvrde da je bilo velikih neslaganja između Radomana i Karadžića, kao da su razlike između njih nepremostive.

 

Kako stvari stoje njihova saradnja teško može da se nastavi. Ostaje samo da se Fudbalski savez Srbije zahvali jednom ili obojici.

 

kradoman

:isuse:

Link to comment

na primer

 

ja negde priznajem da u lombrozovoj teoriji ima dosta istine. evo radoman je svetli primer. što je moja baba pričala, orah iz ruke da mu ne uzmeš

uopšte da ne ulazimo u to kakav je bio sudija

:fantom:

Link to comment

nisam ja ni u šta poverovao. ovo je kvotovan tekst iz blica, samo nisam hteo da linkujem blicz

:fantom:

 

nego gukni sad ti tvoju verziju šta se priča

Link to comment

Ne bavim se pricama... pogotovo sto lice na gluposti, kao citirani tekst. Mo`s, misliti Radoman se svadjao sa Karadzicem...

 

Dobro nisu saznali da se Koki i Tole lizu bolje nego Tole i FKP ikada... to bih pre poverovao.

Link to comment

Ne bavim se pricama... pogotovo sto lice na gluposti, kao citirani tekst. Mo`s, misliti Radoman se svadjao sa Karadzicem...

 

Dobro nisu saznali da se Koki i Tole lizu bolje nego Tole i FKP ikada... to bih pre poverovao.

kontradiktoran si

prvo si rekao da se svašta priča, što negde implicira da ti znaš neku drugu priču koja se razlikuje od pomenute. a ovamo kažeš da se ne baviš pričama

:blink:

 

kad kod neko pomene kokyja u pozitivnom svetlu osuši se jedno drvo u amazonu

:(

Link to comment

Nismo se razumeli onda... nemam nikakvih prica.. Licno me ne zanima ni Kokeza ni FSS.

 

Davno je to kriminalna organizacija, Don Tole je samo to razvio do savrsenstva, a potrcko Koki to sprovodi dalje

Link to comment

Nismo se razumeli onda... nemam nikakvih prica.. Licno me ne zanima ni Kokeza ni FSS.

 

Davno je to kriminalna organizacija, Don Miljan je

to razvio do savrsenstva, a Tole i potrčko Koki to sprovode dalje

+1000
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...