Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Uradio sam isto sto i ti, pozvao sam se na tvoj upis i povezao sa nekim ko nema nikakve veze sa tvojim upisom. Nema neke razlike, osim sto ti to radis vrlo cesto, a ja vrlo retko ili nikad.

 

:thumbsup:

Link to comment
  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

Nisam na RSB ima bar mesec dana... slabo ih i citam...

 

A i ne planiram da dajem povoda za dalju svadju, tako da cu se povuci iz dalje diskusije :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Kums je od onih provincijalaca sto se stide naglaska kad dodju u BG. Onda je vidio/cuo nas iz CG koji gore pricamo ko da smo u Budvu na kafu i kisjelu i kompleksi proradili... :fantom:

Link to comment

Kums je od onih provincijalaca sto se stide naglaska kad dodju u BG. Onda je vidio/cuo nas iz CG koji gore pricamo ko da smo u Budvu na kafu i kisjelu i kompleksi proradili... :fantom:

neke ptice nikad ne polete

:(

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Fudbalski savez Srbije je pred početak ovog šampionata doneo odluku da jedna ekipa u istom trenutku na terenu može da ima šestoricu stranaca, ali to bi sada ponovo moglo da se promeni.

 

Naime, pre je važilo pravilo da jedna ekipa može da ima šest stranaca, ali od toga mora barem dvojicu sa prostora bivše SFRJ da bi potom to pravilo ukinuto.

 

Ipak, broj od devet stranaca na terenu u 152. ''večitom'' derbiju nije podigao kvalitet fudbala, a to je bio jedini cilj povećanjem broja stranih fudbalera, stoga je prvi čovek FSS najavio moguće promene.

 

''Nisam zagovornik ovolikog broja stranaca, videćemo kakav će odnos biti ubuduće'', rekao je Kokeza za Žurnal.

 

a pre par meseci doneli odluku o 6 "stranaca"

:lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...