Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2016


Timmy

  

34 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    79

  • Timmy

    67

  • Max Morlock

    55

  • Arkadija

    45

Serena se sada izjednačila po broju osvojenih GS-ova sa Štefi Graf.

 

22 slema.

 

Da osvoji US Open i da ode u penziju, niko je neće prestići, cenim do polovine veka, a možda i duže.

Link to comment

Dovoljno je reci zverina, ovo ostalo je visak :D Na svaku pretnju Kerberove je odgovala sa 2-3 asa ili servis vinera, i to je bila jedina razlika danas. U svemu ostalom je mala Nemica bila bar egal ali ne moze se protiv steroida sirove prirodne snage, jebiga.

 

 

Gli, nadji sta si mi pisao za Raonica pred pocetak turnira :P

 

Ne secam se tacno ali bese pomenut kao pretnja Novaku, i siguran sam da bi ga ovaj nas otres'o k'o slinu, ali eto, okliznuo se ranije.. U svakom slucaju, navijacu za njega protiv skotskog antipaticnog pirge, ne zato sto mislim da ce u buducnosti biti neka konkurencija Novaku (nece, bice rutiniran 8 od 10 puta u proseku) nego zato sto je pirgavi jezivo iritantan lik.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ne znam kako to da definišem, ali mene prožima osećaj da će biti ovako kako Ikar piše. Verovatno je više u pitanju iracionalni strah nego realna opasnost ( kao što na primer, kad stojim na balkonu ne smem da gledam dole jer se bojim da će cvike da mi spadnu i odu dole :D ). Marej stvarno deluje tiptop zategnut i fizički i psihički na ovom W i mislim da to nije prolazno.

Ono što mislim da su dani Novakove apsolutne dominacije prošli i da nam nam neko vreme sledi period gde će njih dvojica ravnopravno da se bore i ravnopravno da dele najveće turnire.

ja bih potpisao da naredne, recimo, 3 godine nolo i marej uzimaju po 2 grenslema godisnje :fantom:

Link to comment

ja bih potpisao da naredne, recimo, 3 godine nolo i marej uzimaju po 2 grenslema godisnje :fantom:

 

U sledece tri godine ni jedan ni drugi nece uzimati po dva GS-a godisnje, eventualno se to moze desiti 2017. i to je to. Ova godina je vec nagovestila smenu generacija u ostatku tura ispod Novaka i Endija, od sledece godine ce to poceti da se primecuje na ATP listi, nova generacija pocinje da ganja njih dvojicu i da se unutar nje razvijaju neka nova rivalstva. Endi je, cenim, ispustio svoju priliku da se umesa u all-time great trojku koja je promenila svetski tenis.

Link to comment
Bravo za Serenu!! 22 GS titule, stigla Stefi  :Hail: :Hail:
 

Što je koji đavo Anđa odlučila da ne servira prva?

 

Cest slucaj u Serenim mecevima. Ona uvek sporije ulazi u mec i ocajno odigra skoro svaki prvi grem, pa protivnice vole da pokusaju, i cesto uspeju, da naprave brejk u prvom gemu.

Edited by Timmy
Link to comment

Svaki put popizdim kad vidim reklamu gde ova debela dzibercina zajebava nadala

÷ milion

neopisivo odvratno

 

zao mi zbog kerber, neverovatna je bila na momente

ali mi je i drago sto je serena oborila steficin rekord

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...