Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2016


Timmy

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    79

  • Timmy

    67

  • Max Morlock

    55

  • Arkadija

    45

miloš spasao tenis ^_^

- u finalu će ga smarej samleti al je barem izbacio olderera protiv koga bi škotu bilo mnogo teže da prekine niz od 5 poraza u finalima gs-ova

Link to comment

miloš spasao tenis ^_^

- u finalu će ga smarej samleti al je barem izbacio olderera protiv koga bi škotu bilo mnogo teže da prekine niz od 5 poraza u finalima gs-ova

ovo je sve, naravno, sbbkbb ali meni se bas cini da sa fedom ne bi imao nikakav problem, prevelika je atletska razlika.

Link to comment

milos je super lik, drago mi je zbog njega.

 

svejedno, taj mec je bio borba za mesto porazenog u finalu. skot je u opakoj formi i, ako ne bude povreda, dominirace do kraja sezone.

Link to comment

Marej rutinski samleo Berdšita. 

U nedelju očekujemo da publika navija za Mareja, što se ne bi desilo da je umesto Raonića protivnik Federer.

Link to comment

milos je super lik, drago mi je zbog njega.

 

svejedno, taj mec je bio borba za mesto porazenog u finalu. skot je u opakoj formi i, ako ne bude povreda, dominirace do kraja sezone.

 

Jedan Novakov poraz je ocigledno bio dovoljan za zakljucak da ce Mari pocistiti sezonu do kraja. :lolol:

 

Vec duze vreme su Novak i Endi za klasu iznad konkurencije, nista ovo Endijevo mlacenje mediokriteta ne znaci.

Link to comment

Jedan Novakov poraz je ocigledno bio dovoljan za zakljucak da ce Mari pocistiti sezonu do kraja. :lolol:

 

Vec duze vreme su Novak i Endi za klasu iznad konkurencije, nista ovo Endijevo mlacenje mediokriteta ne znaci.

ja sam i posle rg napisao da novaku treba čudo da uzme w. zašto? pa zato što je, iako je verovatno najbolji sportista današnjice, ipak i on ljudsko biće. niko nije u stanju da konstantno bude na vrhuncu forme i na maksimumu motivisanosti. murray, osim što igra dobro, u ovom trenutku igra sa maksimalnim motivom. predugo je bio u novakovoj senci.

 

uostalom videćemo. šta god da bude, moj komentar sigurno ne zaslužuje podsmeh. no, ako te to zabavlja, samo napred.

Link to comment

ja sam i posle rg napisao da novaku treba čudo da uzme w. zašto? pa zato što je, iako je verovatno najbolji sportista današnjice, ipak i on ljudsko biće. niko nije u stanju da konstantno bude na vrhuncu forme i na maksimumu motivisanosti. murray, osim što igra dobro, u ovom trenutku igra sa maksimalnim motivom. predugo je bio u novakovoj senci.

 

uostalom videćemo. šta god da bude, moj komentar sigurno ne zaslužuje podsmeh. no, ako te to zabavlja, samo napred.

 

A Endi nije covek pa ako uzme Vimbldon nece mu pasti motivacija i dominantno ce peglati do kraja godine, to sa gubljenjem motivacije je valjda rezervisano samo za Novaka.

 

Prosto je. Vec duze vreme njih dvojica su najbolji igraci na svetu s debelom marginom, to se videlo u sezoni sljake. Posto je Novak ispao Endi je ubedljivi favorit za osvajanje, napisao sam vec da bi bilo prvoklasno iznenadjenje da ne osvoji u ovoj konkurenciji. To je ipak drugacije od projekcije da ce dominirati do kraja sezone, ima jos pola godine do njenog kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...