Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2016


Timmy

  

34 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

Naravno da je Marej odličan i da je dosta podigao nivo igre. Ostali su svi dosta daleko od njih dvojice. Tako je celu ovu sezonu... I mnogo će drugi deo sezobe zavisiti od psihe i istrošenosti njih dvojice.

 

Upravo to. Novak i Mari vec mesecima odskacu od konkurencije a sada, posto je Novak ispao, Endi krstari do titule. Nista se ne desava sto nije logicno.

Link to comment
  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    79

  • Timmy

    67

  • Max Morlock

    55

  • Arkadija

    45

Mareju će malo odmoći povreda donjeg dela leđa...

od silnog samošutiranja guzice u dva navrata.

 

Ispalo na kraju realno...

Mareju je ovo 11-o GS finale,

a prvo bez Novaka ili Federera.

Link to comment

Utisak turnira mi je kolikk je federer ostario za ovih par meseci. Bas se osusio nekako i bilo mi je mucno gledati ga. Iako nas je par puta demantovao u ovih nekoliko godina, bojim se da je kraj jako blizu

Link to comment

Ako Marej osvoji Wimbledon Novak ce imati prednost od nesto manje od 1000 poena u ATP trci za London. Bice krljanja do kraja godine. Prognoziram da ce matematicki sve biti otvoreno do zavrsnog turnira

 

Ne mi jasno. Zar nije trenutna ATP razlika punih 8000 poena?

Dj 16950 - M 8915

Link to comment

Ne mi jasno. Zar nije trenutna ATP razlika punih 8000 poena?

Dj 16950 - M 8915

jeste, s tim sto ce nakon W Novak imati oko 15000 a Marej preko 10000. A Novak do kraja brani skoro sve a Marej bar duplo manje.

 

ja pricam o ovome, to ti je koliko su osvojili od pocetka godine(bez W)  http://www.atpworldtour.com/en/rankings/singles-race-to-london

u prevodu, ako Marej sutra  osvoji W i do kraja godine skupi za 1000 poena vise od Novaka- Marej ce biti prvi na kraju godine

Link to comment

da ali ako se tako gleda djoker je već izgubio 1910 poena na w, do kraja godine brani 7000 poena, smarej brani 3000 poena

- posle sutrašnje pobede u finalu smanjiće razliku između njih na 4845 poena, kao što je kanzas napisao, u trci za broj 1 na kraju godine, će djoker imati 815 poena više

Edited by gone fishing
Link to comment

ja mogu zamisliti da se andy oklizne na uso + na nekom turniru azijske turneje. nije da nema iskustva u tome da odigra lose nekoliko turnira zaredom. nije on bio neki dobar finiser sezone. i bilo bi mu po prvi put da citavu godinu izgura na visokom nivou.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...