Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Pa sad, da su u pitanju bile neke veće sume pa i nekako, ono su smešni iznosi za njegovu zaradu da bi moglo da se priča o nekom nameštanju.

 

To samo pokazuje da je zavisnik, ali  u celokupnom kontekstu, 18 meseci je sramota, pogotovo od organizacije koju sponzoriše Ladbrokes.

 

Pošto završava karijeru, nadam se da će poimence da ih nasisa po medijima.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barton je lik koji je, zbog svojih ipsada na terenu, zasluzio poprilicne kazne, nikako ne mogu da ga sazaljevam.

 

Al kako forum brine o Glejzerovim novcima, cudo jedno.

Nego daj Grizmana, B.Silvu i da krene zetva trofeja :fantom:

Link to comment

Zavukose ga nekako. Utisak: namerno napucavanje Alexisa od Fuchsa iz auta uz zuti za Alexisa i slobodnjak za Leicester :) zanimljiva odluka sudije.

Link to comment

Mrzi me sad da tražim ali me živo zanima postoji li neka minimalna propisana razdaljina za "živi zid" iz auta?

 

Ko ih jebe mislim na lisice em se brane sa 11 celu tekmu em su izdali klaudija. Govna. Isto ko i onaj pacov Hazard + Kosta

Link to comment

Verovatno ne postoji, ali treba uvesti neku razdaljinu. Isto nesto treba uraditi povodom onog cuvanja lopte u zadnjim minutama kod kornera (kad se izvodi korner) npr. lopta mora preci 10yd :) ili tako nesto.

Link to comment

Jeste, pa da radi sprej kod svakog auta, onako lepo u polukrug. I utakmice da traju po tri sata.

 

Zašto bi se približavao izvođaču auta uopšte, kako mu to pomaže da blokira ubacivanje? Osim ako je neki Boban Marjanović u pitanju?

Link to comment

Zavukose ga nekako. Utisak: namerno napucavanje Alexisa od Fuchsa iz auta uz zuti za Alexisa i slobodnjak za Leicester :) zanimljiva odluka sudije.

Sudija je samo pogrijesio zbog nekaznjavanja Fuchsa, s tim da bi to bio 2.zuti. Alexis je zasluzio karton.

 

Iduce kolo Tottenham vani.

Link to comment

Mrzi me sad da tražim ali me živo zanima postoji li neka minimalna propisana razdaljina za "živi zid" iz auta?

 

Ko ih jebe mislim na lisice em se brane sa 11 celu tekmu em su izdali klaudija. Govna. Isto ko i onaj pacov Hazard + Kosta

 

Niko ne brani ubacivacu da ostane na razdaljini od linije i ubaci tako loptu.

Link to comment

Zavukose ga nekako. Utisak: namerno napucavanje Alexisa od Fuchsa iz auta uz zuti za Alexisa i slobodnjak za Leicester :) zanimljiva odluka sudije.

imao srece sanchez mogao je poginuti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...