Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo trudi se neki Englez na NBC Sports da nas uteši, kaže ima Liverpul timčinu, samo četiri igrača mu nedostaju da bi osvojio titulu - štoper, levi bek, centralni vezni, i napadač :D Drugim rečima bušan su kurton u svim linijama tima, ali titula je eto na domak ruke...

Link to comment

Liverpulu fali menadzer. Neko kao debeli Sem ili Ranijeri. Projekat Klop je neslavno zavrsio... eto mozda i Venger bude slobodan na ljeto. :fantom:

Link to comment

Palace dobio Chelsea (vani), Arsenal (3:0) i Liverpool (vani). Big Sam for Ingerland. :Hail::pera:

 

Benteke fali Liverpoolu, ne znam sta se ceka sa dovodjenjem.

 

City danas baksuzan, produzili su Wengeru ugovor Pawson (cist gol Rashe Sline ponisten) i precka Cechovog gola.

Link to comment

koje govno od utakmice

 

Vidi se da će biti ružna utakmica, šteta za ovako lepo vreme.

 

Kutinjov slobodnjak jedini shot on target za devedeset minuta, a Klopp posle sedamdesetog smelo prelazi na formaciju sa tri štopera. (Koju je realno već igrao, jer je zadnji vezni bio Lucas.)

 

Jedina dilema, da li je najgori na terenu bio Can ili Lovren? Ja mislim ipak Can, ali ne mnogo.

Link to comment

Kutinjov slobodnjak jedini shot on target za devedeset minuta, a Klopp posle sedamdesetog smelo prelazi na formaciju sa tri štopera. (Koju je realno već igrao, jer je zadnji vezni bio Lucas.)

 

Jedina dilema, da li je najgori na terenu bio Can ili Lovren? Ja mislim ipak Can, ali ne mnogo.

L'pool je dans istrčao u stratu sa 9 igrača, o čemu mi da pričamo ovde?

 

Dok Lucas ima mesta u 22 igrača, ne vredi se nervirati, jednostavno, to je neki brainfart koji svi treneri Liverpoola u poslednjih 10 godina imaju, i koji nikome živom nije jasan...

 

Divock je drugi igrač manje... I onda, kad igraš sa 2 igrača manje, naravno da ostali izgledaju katastrofalno... Stavi nekog solidnog špica mesto Origija, stavi bilo koga ko zna da igra fudbal umesto Lucasa i ti već imaš tim... Da ne kažemo da Moreno mesto lucasa, protiv ovakvih ekipa čini da imaš leveg beka koji ume da probije, a dobijiš i na poziciji zadnjeg veznog Milnera, čoveka koji zna fudbala... Zašto to Klopp ne radi, stvarno mi nije jasno...

Link to comment

Mene Origi užasava, ne samo danas. Na početku dok je ulazio sa klupe bio sam u fazonu evo još jednog koji hoće za 5 minuta na terenu da pokaže sve što ume. On to sad radi 90 minuta, svaka lopta se prima, pa dribling pa ako se prođe opet dribling. Udvajaju ga on se ne oslobađa lopte...njemu je super na krilu, ne mora da šutira al zato može da davi loptu do besvesti. Drugi problem je trener koji mora da ga trpi takvog zato što nije obezbedio nikakvu dubinu, a imao je kada i čime. Sramota je da tim koji igra 1 nedeljno na klupi ima 3 tinejdžera iz podmlatka, pa mi kada bi igrali i Evropu branio bi ovaj klinac Poljak što su ga doveli. Što kaže radiša istrčali smo sa 9 igrača.Ako se ispuši za CL mogu samo da se nadaju da će da navataju neko dete u Africi ili Americi, od pravih pojačanja nema ništa (Van Dajk, Lakazet...)

 

edit za vinija gramar nacija

Edited by čekmeže
Link to comment

Mene Origi užasava, ne samo danas. Na početku dok je ulazio sa klupe bio sam u fazonu evo još jednog koji hoće za 5 minuta na terenu da pokaže sve što ume. On to sad radi 90 minuta, svaka lopta se prima, pa dribling pa ako se prođe opet dribling. Udvajaju ga on se ne oslobađa lopte...njemu je super na krilu, ne mora da šutira al zato može da davi loptu do besvesti. Drugi problem je trener koji mora da ga trpi takvog zato što nije obezbedio nikakvu dubinu, a imao je kada i čime. Sramota je da tim koji igra 1 nedeljno na klupi ima 3 tinejdžera iz podmlatka, pa mi kada bi igrali i Evropu branio bi ovaj klinac Poljak što su ga doveli. Što kaže radiša istrčali smo sa 9 igrača.Ako se ispuši za CL mogu samo da se nadaju da će da navataju neko dete u Africi ili Americi, od jakih pojačanja nema ništa (Van Dajk, Lakazet...)

Ma da, to je najgore, da ako izduvaju za LS neće moži da dovedu ništa što vredi...

 

VanDajk-a je trebalo dovesti već sad, na polusezoni i ne pitati koliko košta...

Link to comment

On propušta celu ovu polusezonu zbog povrede, tako da ne bi baš imao neki učinak, ali zato je dokazivanje autoriteta izbacivanjem Sakhoa iz tima je bila vrhunska glupost. Negde u rangu sa nezamenjivanjem Manea.

Link to comment

On propušta celu ovu polusezonu zbog povrede, tako da ne bi baš imao neki učinak, ali zato je dokazivanje autoriteta izbacivanjem Sakhoa iz tima je bila vrhunska glupost. Negde u rangu sa nezamenjivanjem Manea.

Nije bitno što propušta, treblo ga je odmah uzeti, a ne čekati da ti sad ulete Mančesteri i Arsenal sa ponudama...

Link to comment

@vini

 

Ili u rangu sa povlačenjem Sakoa iz tima zbog navodnog dopinga prošle sezone zbog čega je možda izgubljeno i finale LE. 

 

Istini za volju, nisam siguran kako bi se sve završilo da ga je ostavio u timu i da se ispostavilo da je stvarno bio dopingovan. U smislu kakve bi sve sankcije Liverpul snosio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...