Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Ne krivim Klopa za to, to ide na dušu uprave, samo sam se setio te situacije kad je vini spomenuo Sakoa i glupost, a s obzirom kako se peru u skorašnjim izjavama, izgleda da se neko zajebao kad je savetovao da ovaj ne igra.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ne bi snosili nikakve posledice, nije klub obavezan da igrače unapred suspenduje pre nego što WADA ili UEFA ili ko već donesu odluku. To što su oni hteli da budu veći katolici od Pape možda je imalo efekta a možda i nije, jedino pitanje je da li bi dobili Sevilju u finalu EL sa njim - bio je sam finiš sezone.

 

Za mene je mnogo veća budalaština da na početku sezone izbaciš čoveka iz tima, navodno zbog kašnjenja na trening tokom američke turneje, a posle ti do kraja štopere igraju brazilsko-estonski rekreativci.

Link to comment

Ajde, Weenie, ti verovatno pratiš i neke ostrvske forume, šta ljudi misle, zašto je Lucas još u timu? Mislim, ja stvarno ne razumem...

 

Pa da neka deca igraju mesto njega, veće bi koristi bilo, nego što je ovaj tu... Da ne pričamo o paradoksima odstranjivanja Sakhoa, a ostavljanja ovog magarca, nego samo, zašto je on još jebeno u 22?

Link to comment

Ajde, Weenie, ti verovatno pratiš i neke ostrvske forume, šta ljudi misle, zašto je Lucas još u timu? Mislim, ja stvarno ne razumem... zašto je on još jebeno u 22?

 

Lucas Leiva je velika tajna, nisam nailazio na neka objašnjenja, uglavnom ljudi kukaju kao i ovde. Njega je doveo Rafa Benitez kao brazilskog Gerrarda - supertalentovani box-to-box midfielder koji sipa golove iz svih pozicija - a onda ga (zbog svoje perverzno ziheraške prirode) postepeno pretvorio u zadnjeg veznog koji loptu više ni ne gleda, ali zato nemilosrdno skrlja protivnika čim ovaj uđe u zonu šuta. Kad je Xabi Alonso otišao, Rafa je pokušao da ga zameni Lucasom i godinu dana kasnije popio otkaz zbog tog amaterskog teatra apsurda.

 

Svi treneri koji su posle Rafe došli identično su se odnosili prema Lucasu, što je meni fascinantno. U startu uopšte ne računaju na njega, čekaju da mu istekne ugovor ili da se neko zajebe i ponudi pare, u međuvremenu dovode svoje veznjake.... a oni se svi do jednog pokažu kao solidan bust (Christian Poulsen, Charlie Adam, Joe Allen, Emre Can), pa trener iz očaja posegne za Lucasom i da mu novi ugovor. Onda Lucas pokaže koliko nema pojma, trener dobije otkaz, dođe sledeći koji u startu uopšte ne računa na njega... i tako u nedogled evo već deset godina, od njegove dvadesete do njegove tridesete. U međuvremenu se sve sporiji kreće i sve gluplje faulira, ali je naučio da to radi i na poziciji štopera.

Link to comment

Independent tvrdi da planiramo da Ibru i Runja zamenimo sa Grižmanom i Belotijem, navodno 170 miliona funti za obojicu:

 

 

 

 

 

 

I još sto milki na to i eto plasmana u LŠ!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...