Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Oli Mu prodati 15 igrača? Mančester je tim kome treba najveća čistka u istoriji fuce.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Опет да се не правим паметан прочитао сам то и у чему је фрка. Менаџери су хијене и то је то.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Zato smo najebali sa Kutinjom, u najavi.

Pa jesmo, ali nije neočekivano. Ti Brazilci više vole da igraju u Španiji nego leba da jedu. Sunce šta li drugo? Najviše 'nas' je sjebao njihov fejl sa ardom i onim drugim likom pa im se verovatno žuri. A sumnjiv mi je bio i onaj Suarezov boravak proletos, kao uveče on i Cou igraju pes ili sta vec kod ovog kući. Nadam se da će ostati još sezonu, ali ova promena agenta ne izgleda dobro.
Link to comment

Kuki realno nije kalibar za 1 Barsu. Njemu je ovo što igra u LFC maksimalni profesionalni domet, neće se posle 25. magično pretvoriti u Ronaldinja. 

 

E sad, da li je on toga svestan, nemam pojma.

 

Edit: A Ibe je naravno Bornemouth kadar jedan kroz jedan. Možda bi bilo prigodnije da ga je uzeo Norwich čiji je Redmond otišao u Southampton da zameni Manea koji je otišao u Liverpool, ali tu je negde i ovo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Saglasan sam wini, ali iz ugla liv. nije bitno da li je kuki svestan već da barca nije svesna :) u tom slučaju imajući u vidu njegove godine mogu izboksovati lude novce. Pa dogodine uzeti 2 dobra igrača ili tako nešto.

Link to comment

Saglasan sam wini, ali iz ugla liv. nije bitno da li je kuki svestan već da barca nije svesna :) u tom slučaju imajući u vidu njegove godine mogu izboksovati lude novce. Pa dogodine uzeti 2 dobra igrača ili tako nešto.

+1

mnogo volim Kutinja al što ume nekad da nestane...zavaliti ga Barsi i svima lepo.

Link to comment

Ne razumem vas, to što ja mislim da nije za Barsu ne znači da nije za LFC. Klopp teško da možda da izmisli boljeg kreativca, imajući u vidu oko kakvih Gecea i Dauda i Željinskih se ovog leta motao, da bi završio sa 1 Maneom. Iz perspektive LFC, mislim da nema sumnje da bi ga trebalo zadržati.

 

Iz perspektive Barse ne znam, pretpostavljam da bi ga možda stvarno hteli u ulozi levog pridržavača klupe Arde Turana, ali ne znam da li bi mu ponudili veće pare za tu ulogu nego što mu LFC nudi da bude glavni igrač. Ako se dečko zaleti misleći da će da nasledi Iniestu, onda jebiga, ali iz toga niko neće izaći zadovoljan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...