Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

@weenie Origi je svima porastao u ocima nakon dolaska Kloppa. Svanulo nam je svima kad smo videli napadaca koji se pomera nakon sto smo gledali medveda i Bentekea. Mlad je on, ima dobar stav da napreduje ali slazem se da su mu ograniceni dometi. Sto ne znaci da ne moze da bude vrlo koristan squad player.

 

Nego, kakvi su prvi utisci o Kariusu, istrcavanje, stav na terenu...? Da se nadamo da ce belgijsku macku poslati u Zulte Waregem kroz godinu dana?

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto se Kariusa  tice nije imao realno posla (gledao sam ga 20 min). Stav - deluje samouvereno i sigurno u igri nogom :)  jbga pricam o igri nogom jer rukama nisam video da je uopste igrao. Kad je dosao tada sam citao o njemu, gledao klipove i neke statistike, zanimljivo i zabrinjavajuce da je kod istrcavanja tj. centarsuteva najgori/poslednji golman bundes lige. Jos ako se dobro secam u bundesu prosecno ima 14 tih situacija, a u premijer ligi 21 po mecu. Ohrabruje sto nema primljenih golova posle tih situacija tj. da je direktan krivac za razliku od Minjolea, Karius direktni krivac za gol u zadnje 3 sezone 2 puta, Minjole krivac za  cak 10 golova.

P.S. evo sad proguglah i to je clanak koji sam citao kad je dolazio:

https://basstunedtored.com/2016/05/25/loris-karius-stats-review/

 

iz clanka :)

 

Oh. That’s not good. You can imagine Tony Pulis and Sam Allardyce licking their lips at this news (sorry for the horrible image there).

Edited by radnik
Link to comment

Kreće cirkus, Kutinjov novi menadžer je Kia Joorabchian

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Како прочитах Јерменин му је менаџер већ годину и по.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Како прочитах Јерменин му је менаџер већ годину и по.

 

verovao sam raznoraznim Liverpulovim sajtovima jbg 

 

 

 

Još je 100m evra početna, ukupno može da se dobaci do 120+... Šta fali, za te pare od njega po 30 golova i asistencija u sezoni  :fantom:

Link to comment

Godine su jedino sto malo daje smisao toj cifri. Ali kad pomislim da smo ga mogli imati za dz... No, opet, pitanje je da li bi postao ovaj igrac da je ostao kod nas. Mislim, naravno, nek ga dovedu nije moj novac :) 

Link to comment

После Рахитичног најбесмисленија цена икад. Но, ако не можете успесима, онда барем трансферима да будете у фокусу. Као небесно плаве комшије. 

Link to comment

После Рахитичног најбесмисленија цена икад. Но, ако не можете успесима, онда барем трансферима да будете у фокусу. Као небесно плаве комшије. 

 

cena je ridiculous, ali uvek sve zavisi kako se neko pokaze. da je kockanje jeste. al i, stono se kaze 1 stejtment ov intent 

Link to comment

cena je ridiculous, ali uvek sve zavisi kako se neko pokaze. da je kockanje jeste. al i, stono se kaze 1 stejtment ov intent 

Ако немам ја ништа против само ви палите паре на централном манчестерском тргу. 

Link to comment

21.41 - Liverpul je naciljao pojačanje u Noriču. Po izričitoj želji Jirgena Klopa. Reč je o mladom španskom krilu Serhiju Kanosu. Već danima se priča o njegovom dolasku na Emfild, a Redsi su sada podigli ponudu na 5.000.000 evra i Norič će je najverovatnije prihvatiti.

 

mozzart :isuse: :isuse: :isuse: 

 

Sergi Canos je. naravno, igrac Liverpoola i pregovara se o prelasku u Norwich, a ne obrnuto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...