Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

UNITED FACE WIGAN IN FIRST PRE-SEASON GAME

Manchester United will begin preparations for the 2016/17 campaign with a game against Championship side Wigan Athletic later this month.

Jose Mourinho’s first game in charge of the Reds will be the short trip to the DW Stadium to take on the Latics on Saturday 16 July, kick-off 13:30 BST. The match will be shown live on MUTV.

Link to comment

Prodali smo Tomkinsa Kristal Palasu za deset miliona. Ne kontam. U stvari kontao sam kad se počelo pisati o prodaji Tomkinsa kao o potezu koji će osloboditi prostor nekim mladim igračima, a onda sam prestao da kontam kad sam pročitao da se na tržištu traži štoper. 

U svakom slučaju, puno sreće Tomki u daljoj karijeri. 

Link to comment

Prodali smo Tomkinsa Kristal Palasu za deset miliona. Ne kontam. U stvari kontao sam kad se počelo pisati o prodaji Tomkinsa kao o potezu koji će osloboditi prostor nekim mladim igračima, a onda sam prestao da kontam kad sam pročitao da se na tržištu traži štoper. 

U svakom slučaju, puno sreće Tomki u daljoj karijeri. 

 

šteta za tomku ali izgleda da je tražio garancije od bilića da će biti prvotimac što ovaj nije mogao da mu garantuje pošto su reid, ogbonna i collins pre njega u rotaciji. plus tu imamo i mladog burkea koji je razvalio prošle sezone u bradfordu i oxforda.

 

palace dobija dobrog igrača.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Izgleda da ce Matuidi u MU za 25M€.

 

Au revoir Blaise, tu vas nous manquer.

 

To bi bilo sjajno, a i prilicno dobra cena.

Link to comment

Ako smem da iznesem svoju prognozu, vrlo brzo ce uvideti Matuidi da EPL nije isto sto i Ligue 1 kad igras za trista puta jaci tim od svih ostalih u ligi. Flop u najavi IMO, ali bumo videli.

Link to comment

Flop moze biti uvek i svako (i ADM i Falkao su ispali flopovi), ali Matuidi ima predispozicije da igra PL i trenera koji nece da ga seta levo-desno da igra jedno-drugo-trece, nego mu vec ima u vidu i ulogu u ekipi i funkciju u igri. Za ono sto MU juri trenutno verovatno nema bolje opcije. A ni generalno nema puno boljih opcija.

Link to comment

Ako smem da iznesem svoju prognozu, vrlo brzo ce uvideti Matuidi da EPL nije isto sto i Ligue 1 kad igras za trista puta jaci tim od svih ostalih u ligi. Flop u najavi IMO, ali bumo videli.

 

Naginjem ovom misljenju. Zestoko precenjen igrac. I na Euru je uz Evru najslabiji u Fra repki...

Link to comment

Гледа ли ико овог Пјацу? Осим да притисне купус је ли чему?

U Dinamu je bio odličan. Neko ko ume povuče tim i kada ostalim igračima ne ide. Videćemo kako će se snaći u jačoj ligi.
Link to comment

Zestoko precenjen igrac.

 

:isuse:

 

dajte ga u liverpul ako vam ne valja. uopste se ne bih bunio

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...