Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

S obzirom na to da ne bi plaćali iz mogn, tvog, ni Grujinog džepa, bilo bi (jakako) bolje za vaskoliko Srpstvo. Dečko bi bio dokazan kvalitet i, zbog veće cene, imao bolje šanse da dobije minutažu. Ovako, ako bude morao da se razvija u rezervama i ponekad gledajući sa klupe kako vezu Lucas i Allen, džabe su krečili.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

S obzirom na to da ne bi plaćali iz mogn, tvog, ni Grujinog džepa, bilo bi (jakako) bolje za vaskoliko Srpstvo. Dečko bi bio dokazan kvalitet i, zbog veće cene, imao bolje šanse da dobije minutažu. Ovako, ako bude morao da se razvija u rezervama i ponekad gledajući sa klupe kako vezu Lucas i Allen, džabe su krečili.

Нас двојица смо о овоме већ пар пута причали и ту нам се виђења разликују. Мени се чини да ће он да игра порилично код Клопаре. Ова двојица у августу и неће да буду у Ливерпулу.

Link to comment

Мени се чини да ће он да игра порилично код Клопаре. Oва двојица у августу и неће да буду у Ливерпулу.

A meni se čini da je wishful thinking i jedno i drugo. Videćemo, ali bolje bi mu bile šanse da ima neki CV, kakav-takav.

Link to comment

A meni se čini da je wishful thinking i jedno i drugo. Videćemo, ali bolje bi mu bile šanse da ima neki CV, kakav-takav.

Не спорим да је Грујин резиме слабији него од једног Алена или Лукаса кад су долазили... :s_c:

Link to comment

Ma i Lukas i Alen vrlo verovatno idu, mada mi za ovog drugog nije jasno zašto, ali ok, valjda Klopara zna šta radi.

 

drugi ostaje ako pokori evropu sa zmajovima. trebace nam jedan targerijan da ispelcuje malo uspeha i u nasu firmu. za bolje i nije nego za pelcer

Link to comment

Odbili su prethodnu od 25 miliona funti. Ovo ce verovatno prihvatiti, dobra kinta da se izvadi ono sto je dato za Bentekea, ali meni je i dalje zao sto njemu nije pruzena prava sansa.

Link to comment

Odbili su prethodnu od 25 miliona funti. Ovo ce verovatno prihvatiti, dobra kinta da se izvadi ono sto je dato za Bentekea, ali meni je i dalje zao sto njemu nije pruzena prava sansa.

mozda si u pravu, ali postao je B opcija i nekako je suludo da ti 30M funti sedi na klupi igra nebitne kup meceve i kad ne ide u PL dobija sansu 20min-pola sata. , moze to jeftinije.

inace skoro pogledah klip sa svim golovima LFC ove sezone i sam se iznenadih koliko golova i ucesca u akcijama kod golova ima..

Link to comment

Izgleda Janssen za 16m u Tottenham. Fina kupovina

За ту цену одличан посао. Он се нешто копрцао, па сам мислио да од целе саге нема да буде ништа.

 

Palas poslao ponudu od 31.5 milion funti (27+bonusi) za Bentekea  :o

Кад повећају основицу и смање бонусе има да се нађу. Бентекари све најбоље. Мени се чини пристојан момак а Пардју прави тим по његовој мери. Још Балу да се завали Кинезима...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...