Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Sinoc smo odigrali (odnosno pokusali da odigramo) jednu probnu utakmicu ja i gylfi pleasyre, deluje da sve radi odlicno i bez laga, ali mene je zezala internet konekcija (sto je novi problem koji moram hitno da resim) pa se utakmica prekinula.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ne znam da li smo u istoj zemlji ali ni ja ni on nismo uocili nikakav lag, sto znaci da je server dobar i da smo relativno blizu.

 

(Juce mi je prekidao internet i dok sam razgovarao sa ortakom preko skajpa, znaci sigurno je do mene.)

Edited by IndridCold
Link to comment

Riknulo vrlo brzo, ali pre mislim da je to dobro po mene jer mi je šestica nakon nekih 7 godina pauze i posle PES-a 11, 13, 15 i 16 izgledala kao arkanoid, nisam siguran da bih se snašao. Jako čudan osećaj vratiti se na krstić nakon analoga, da ne pričam o slobodi dodavanja.

 

Naravno, svaki novij PES ima smisla isključivo ako se igra sa manuelnim dodavanjima i analogom, sve ostalo je nakaradni fliper bez taktike. 11ka je poslednje što je moglo smisleno da se pegla na d-pad.

Link to comment

Koji sam retard, to mi nije ni palo napamet. Automatski sam izvukao starog genius bucka (g-08 ako se dobro sećam) iz zaborava i podesio kontrole za njega. Mada svakako ne postoji mogućnost slobodnog passinga u 360, mislim da je praktičnije peglati na krstić.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

jebote, koja razlika u odnosu na pes16 koji peglam ovih dana. Najveci problem mi predstavlja jacina suta. Malo taknem sut i redovno prebacujem gol. Ne znam da li je do mene nesto ili su ovde suvise osetljivi sut i duga lopta.

Link to comment

jebote, koja razlika u odnosu na pes16 koji peglam ovih dana. Najveci problem mi predstavlja jacina suta. Malo taknem sut i redovno prebacujem gol. Ne znam da li je do mene nesto ili su ovde suvise osetljivi sut i duga lopta.

 

Sut je dosta zajeban u sestici. Jedna od najvaznijih ocena za igrace je Shoot Technique, a ona znaci koliko je igrac sposoban da sutne iz tezih uglova.

Link to comment

I ne znam kako vi, ali ja uopste ne umem da igram sa ovakvom kamerom koja stoji toliko blizu. Ima jedan programcic koji podize kameru na visinu koju odaberes. Ja namestim da se u svakom trenutku vidi pola terena. U radar uopste ne umem da gledam i to mi je nezamislivo.

Link to comment

ja svaki pes igram na wide kameri, ali na ovoj sestici mi deluje da je taj wide blizi nego na ovim novijim

 

Upravo tako. Evo kako izgleda otprilike kad je namestim:

 

00013.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...