Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

Posto nas se prijavilo samo sestorica predlazem da ovaj turnir ne bude svetski kup nego neko drugo nezvanicno takmicenje. (Trofej ce se naravno racunati.) Samo treba da smislim odgovarajuci naziv.

 

Takodje, treba da odigramo makar jednu probnu utakmicu da vidimo kako radi onaj server. Jeste li svi uspeli da se povezete?

Edited by IndridCold
Link to comment
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Ja kasnim. Veceras cu ti ovdje poslati tim i odraditi tu registraciju. Dzojped znam gdje mi je, ali u tom stanu nema nikoga so preksutra. Ako budemo ranije igrali uzecu od komsije.

Link to comment

You're a fucking genius!

 

Grupa A:

Urugvaj

Italija

Engleska

 

Grupa B:

Nemacka

Brazil

Holandija

 

Utakmice ce se igrati na italijanskim stadionima posto njih ima najvise (San Siro, Olimpico, Delle Alpi, Ennio Tardini). Turnir ce se zvati Italian Open. :mellow:

Link to comment

Sta ima prednost, gol razlika ili medjusobni susreti, ili se igra majstorica u slucaju istog broja poena? Sta ako sve tri utakmice u grupi budu neresene? :huh:

Link to comment

medjusobni imo. ako sve tri neresene onda sve opet odigrati jos jednom ;D

 

kako igramo? ja sada imam nekih pola sata slobodno.

 

 

nego kako treba namestiti ove represtacije

Edited by 189-
Link to comment

Nista ne namestas, to cu ja naknadno da uradim, posaljem i objasnim kako se ubacuje. A probnu utakmicu igramo sa default sastavima i sa bilo kojim ekipama, cisto da vidimo na sta lici konekcija i da li ce previse da laguje.

 

Ako budu sve tri neresene, onda dve ekipe koje su dale vise golova prolaze dalje.

 

Npr:

A - B 2:2

A - C 1:1

B - C 0:0

 

1) A sa gol razlikom 3:3

2) B (2:2)

3) C (1:1)

 

Ako prve dve imaju istu gol razliku onda se igra majstorica sa produzecima i penalima da se vidi ko je prvi a ko drugi.

Link to comment

Moze tako, prvo medjusobni pa onda broj datih golova.

 

Nego, mogu li ja nekako gledati utakmicu protivnika? Biljezi li taj server rezultat i kako to ide uopste?

 

IC me dobije 6:0, a ja prijavim da je 1:2 za mene. :D

Link to comment

Zapravo, prvo medjusobni, pa gol-razlika, pa broj datih golova. U slucaju svih neresenih rezultata mora da se primenjuje ovaj poslednji kriterijum.

 

Moze cak i da se gleda uzivo. Ja sam razmisljao o tome da snimamo utakmice ili barem higlights-e sa golovima. I onda postavimo na youtube i popularisemo sesticu ovde na forumu.

 

Ali prvo da vidimo da li uopste moze da se odigra bez ogromnog laga. :D

Link to comment

Da, da jasno. Registrovao sam se. Moram jos skinuti onaj pes6stars hosts file i to je valjda to. E da i da posaljem spisak igraca naravno.

 

Sto se tice laga? Jesi li igrao kad online i kako je to radilo?

Edited by MiddleClass
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...