Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

sad čitam ljude koji su bili na stadionu i drago mi je da nisam jedini u oceni da je suđenje bilo na amaterskom nivou

nešto poput super lige

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

 

 

Slovan Bratislava (Slovačka) - Jelgava (Letonija), prvi meč 0:0 

Stromsgodset (Norveška) - Sonderjiske (Danska), prvi meč 1:2 

Slavija Prag (Češka) - Levadija (Estonija), prvi meč 1:3

Harts (Škotska) - Birkirkara (Malta), prvi meč 0:0

Janina (Grčka) - OD Grenland (Norveška), prvi meč 3:0

 

+ Lucern

 

Ovo su nam moguci protivnici u narednom kolu. Plitak potok, reklo bi se.

Link to comment

Ne znam da li se samo meni ucinilo ili je sudija mogao da svira penal nad Jankovicem, mislim da se lopta kasnije odbila do Radovica.

Kod one 2 njihove sanse oba puta je bio sumnjiv start nad Milenkovicem i Goguom. 

Samo i da je svirao penal, tesko da bi bio pretvoren u gol danas.

 

 

jab to sudio kao penal, bilo mi i čudno da nije svirano. sudija je čini mi se osim što je lošije sudio, dozvoljavao i grublju igru

Link to comment

Sudjenje je bilo slabo, desni bek Cotra u prvom poluvremenu lik ima 5 prekrsaja  sudija ni da ga opomene sto je morao zbog pravljenja ucestalih prekrsaja, tukao Jankovica kad god ga je stigao

Link to comment

sad čitam ljude koji su bili na stadionu i drago mi je da nisam jedini u oceni da je suđenje bilo na amaterskom nivou

nešto poput super lige

 

Sta kazu za navijanje? Jesu utjerali Poljacima Kosovo u kosti?

Link to comment

U redu, možda se nešto desi u revanšu ako ovi Poljaci ostave prostor za kontre i polukontre ali ako budu igrali kao sinoć proći će u najgorem slučaju na penale. Super je ta Tomićeva ideja da se ide na to da u 2-3 poteza izbacimo špiceve ili krila u završnu fazu napada. Problem je u samo u tome što ako to ne uspe pa mora da se stane na loptu a ispred tebe se rasporedilo 8-9 protivničkih igrača, odjednom čitav tim zabaguje i nema pojma šta dalje da radi. Dodatni problem je u tome što krilni igrači, čak i kada su izbačeni sa loptom duboko na protivničku polovinu, toliko tragično centriraju da se to više ne može gledati. Polovina lopti im ode po zemlji odmah do protivničkog beka a drugu polovinu uspeju da podignu samo što uvek i nepogrešivo pogode jednog od dva protivnička štopera između kojih čeka usamljeni napadač čije šanse da uhvati taj centaršut su negde u rangu šansi Srbije da bude primljena u EU. Tako se troše napadi, plus se troši snaga na presing, oko 70. minuta svemu tome dođe kraj i onda se prelazi u čuvenu fazu obezglavljene kokoši koja se potpuno panično brani ili napada u zavisnosti od trenutnog rezultata. I onda u poslednjih 20 minuta imamo primljen gol koji je bukvalno pitanje vremena (Augsburg) ili neverovatnu seriju jalovih napada uz par promašenih polušansi koje igrači nisu u stanju da realizuju jer ih noge već uveliko ne slušaju.

 

Sve u svemu, nema kondicije, nema snage, nema rezervnog plana, nema dovoljno igrača koji bi mogli da se nazovu fudbalerima. I zato ćemo ispasti, a ne zbog prečke ili sudije.

Link to comment

Ja se plasim sindroma tikve ili artmedije.

 

Ovi rudari zaista nista nisu pokazali, osim nase greske i one kontre, a i to je traljavo realizovano, zaista ne mogu da vidim kako ce da se transformisu u neku zajebanu ekipu kod kuce.

 

Super za Djurdjica sto igra i trudi se ali Tuta je trenutno u boljoj formi sto fizicki sto realizatorski.

Podrzavam Salo pricu avaj samo su tri izmene na raspolaganju.

 

Tuzno mi je sto Vulicevic nije imao jedan kvalitetan centarsut, jel moguce da 20 godina nemamo krstenog desnog beka koji ume da pogodi igraca.

Link to comment

Sta kazu za navijanje? Jesu utjerali Poljacima Kosovo u kosti?

kažu da je bilo jednom včć pdr

ovi koje ja pratim nisu kosovo style

Link to comment

najk ima ta dva ferlauf™dresa

mi smo izgleda dobili oba. samo ne dovoljno da ih uparimo u jednu garnituru

Meni ovo i dalje neverovatno zvuci(i da se ikad igde dogodilo), za jednu zvanicnu evropsku utakmicu ... jebao ih najk

 

p.s. Da je samo jedna usla od onih par zicera, na topicu bi vladao nevidjeni hajp ;) Iskreno, igrali su mnogo bolje nego sto sam verovao da mogu ...

Link to comment

Ja bih voleo ove dance, harts ili slovan, ako moze. Ni Slavija nije nesto, lako mogu i da ispadnu prvu su izgubili 3-1.

Naravno trebamo mi da prodjemo prvo. Svidja mi se sto smo izbegli ove turske ekipe, ulozili su dosta para.

Link to comment

veliki su bogovi iliev i tomic. doveli su najvece pojacanja (leonarda) koje ne moze da im igra sada kada je najvaznije jer je nespreman?! i sta ako ispadnete od poljaka? igrace kokiligu, za koju vam uopste nije potreban jer biste svakako bili drugi, i sa njim i bez njega.

Link to comment

Ako ovi igraci nisu u stanju da izbace ekipu kao Zaglebje, onda nemamo sta da trazimo ni sa Leonardom u sledecem kolu.

Bice na klupi u Poljskoj, mozda i udje malo. Ne vidim gde bi mogao da igra osim umesto Radovica ili Brasanca, samo sto bi bio mnogo ofanzivniji od Brasanca. Jankovic mislim da je osigurao mesto u 11 ovom partijom juce, a i na pripremama je bio najbolji.

Link to comment

meni brasanac deluje kao visak u ovom timu partizana, defanzivno everton pokriva sve, a brasnjavi bas i nije neki ofanzivac. bolje umesto njega da imate jos jednog kvalitetnog ofanzivca. ali ne, srpski trener ne bi bio srpski trener kada i protiv 1 zaglebja ne bi igrao sa dva zadnja vezna

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...