Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ne kapiram cime ste zadovoljni, onakvu nesigurnost i jalovost pred protivnickim golom nismo imali jos otkad su obradovic i bjeka dzejar cinili 2 udarne igle.

ja sam zadovoljan kretanjem igrača i lopte, pogotovu u vezi™

delovali smo brzo, sad što nije ušla jedna bar od ovih 10 jbg.

ući će u poljskoj

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Nista nisam sanjao, stare babe kazu da to znaci 0:0 najverovatnije, sto i nije tako lose pred revans ...  :cool:

O utakmici ste vise manje sve rekli... Zar je moguce da imamo dva razlicita modela dresova na jednoj utakmici ? Vulicevic, Radovic i jos neki nosili one sto linije idu skoro do kragne, dok je ostalima totalno crna boja isla vec od reklame...  :isuse:

Link to comment

Ovi su kanta, ali mislim da cemo sami sebi uterati gol na pocetku revansa i da cemo ispasti. Inace, dosta smo bolji i izbacili bismo ih osam od deset puta.

Link to comment

O utakmici ste vise manje sve rekli... Zar je moguce da imamo dva razlicita modela dresova na jednoj utakmici ? Vulicevic, Radovic i jos neki nosili one sto linije idu skoro do kragne, dok je ostalima totalno crna boja isla vec od reklame...  :isuse:

najk ima ta dva ferlauf™dresa

mi smo izgleda dobili oba. samo ne dovoljno da ih uparimo u jednu garnituru

Link to comment

meni je to sa salom vrhunski. mogu da zamislim kakve bi reakcije bile da je ušo salo umesto nišlije, a rezultat ostao 0:0

Link to comment

Da sam ja bio na mestu Tomica ubacio bih Saloa odmah na pocetku 2. pol.  Ne bi se nesto mnogo potrosio, a mislim da nije nista manje spreman od Radovica trenutno. Dali bi smo 1 gol sigurno. 

Jankovic je do sada najvece pojacanje, kakav pas za Mihajlovica, takav pas ume samo Salo u Partizanu

Napasti tamo kao i danas pa sta bude, ako vec moramo da ispadnemo bar da napadamo celu utakmicu.

Edited by El Patron
Link to comment

Steta, posteno smo se ispromasivali. Realan rezultat bi bio negde 5:1, 6:2, za crno bile. Ja sam generalno zadovoljan igrom, fino smo delovali vecim delom utakmice, u nekim trenucima je cak i joga bonito bio. Dok smo imali snage, igrali smo jeben presing, pogotovo u prvom poluvremenu. Treba imati u vidu da je ovo ipak prva takmicarska utakmica. Ono sto ne valja je nesigurnost odbrane, Gogua je jaaako rizican cim ima vise od jednog kontakta sa loptom, a Milenkovic dijete jos. Ako tu dodamo Vulicevaru koji nije vise onaj stari i cempijevog burazera koji je krilo u telu beka, jasno je da cemo imati problema u buducnosti. Nadam se ne sa poljacima, oni su na mene danas ostavili utisak slican, kao oni staljini od prosle godine - totalna bunkercina, puno tuce a malo talenta. Videcemo od cega su satkani ako pokusaju da igraju fudbal doma.

 

Djurdjic i Radovic su fizicki nespremni to je ocigledno. Mire nije zaboravio fudbal to je i danas pokazao  sa nekim lucidnim dodavanjima. Nadam se da ce se Djurdjic dovesti u red, i biti pravi, danas je bio prenervozan i  samo kenjao non stop, sudiji, protivnicima... Jankovic i na pripremama i veceras vrlo dobar, nadam se samo da nece biti kao sa nesrecnim Alenom koji je isto bio dobar na prvim utakmicama. 

 

I kao sto rekose kolege, bijemo ih tamo.

Link to comment

Ne znam da li se samo meni ucinilo ili je sudija mogao da svira penal nad Jankovicem, mislim da se lopta kasnije odbila do Radovica.

Kod one 2 njihove sanse oba puta je bio sumnjiv start nad Milenkovicem i Goguom. 

Samo i da je svirao penal, tesko da bi bio pretvoren u gol danas.

Link to comment

I ja. Cini mi se da Jankovic malo previse teatralno pada i namerno pojacava taj utisak. Tako je bilo i u prvom blizu kaznenog. Nije faul sporan, nego ne mora bas tolko da se bacaka :)

Link to comment

uzasno je ovo bilo. prilicno sam razocaran.

mnogo gledaš razne bajerne, barselone i reale. snizi malo kriterijume pa se javi.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...