Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

I ovo vam je dobar rezultat, bitno je da niste primili gol.

 

Mada ovi su baš čudna ekipa , prošlo kolo izgubili od Slavije   i onda ih kući razbucali lagano .

Link to comment

Evropska takmičenja su ionako čist gubitak novca, bolje što pre ispasti.

to je bilo dok smo bili budžetski klub. sad pod vučićem europa nam je jedini izvor prihoda
Link to comment

izgledali ste kao tim iz premijer lige u odnosu na ono sto je Zvezda igrala pre neki dan. promasili ste nekoliko stopostotnih sansi, pogodili nekoliko precki, u prvom poluvremenu vam nisu presli centar a uopste nije cudno to sto ste pocrkali pred kraj utakmice u ovom delu sezone.

 

ovo je meni ok izgledalo, mislim ima tu par likova koji su pogresili zanat kojim se bave ali ovo lici na tim.

Link to comment

Tomic zajebao stvar sto nije ubacio Ilica i ubacivanjem Alena stetocine. Vidi da Radovic ne moze i ne ubacuje Saleta, koji bi lagano napravio bar 3 sanse.

Posle one precke Djurdjica znao sam da nema sanse da damo gol, nekad udje prva frljoka, a nekad nece ni 10 zicera.

Zaglebje nije nista jace od Spartaka iz Subotice. Kad sam pricao da je nasa liga jaca od Poljske neki su se smejali... :D

Dosta bolja igra nego prosle godine protiv Dile, ali jbg nije bilo Bapirla da resi pred kraj iz slobodnjaka.

Edited by El Patron
Link to comment

Samo da pohvalim jos Evertona, neverovatan igrac, svuda ga ima u odbrani. 

Mogao je i gol da da, ali oba puta je sutirao u golmana.

Link to comment

ne kapiram cime ste zadovoljni, onakvu nesigurnost i jalovost pred protivnickim golom nismo imali jos otkad su obradovic i bjeka dzejar cinili 2 udarne igle.

Link to comment

Samo da pohvalim jos Evertona, neverovatan igrac, svuda ga ima u odbrani.

Mogao je i gol da da, ali oba puta je sutirao u golmana.

E jebiga, kakva konstatacija.

Nismo igrali lose. Uvek igramo bolje u gostima, valjda ce da bude ok. Ali, ko je za nas navijao, plasi se i vecih krntija

Link to comment

Ja sam iskreno zadovoljan igrom pogotovo  u 1.pol. Da je usla neka od sansi, ovo bi lagano otislo na 3-0.

Preslikana utakmica kao kad igramo protiv nekog bunkerasa iz JSL. Bice zajebano tamo, ali nam odgovara sve osim poraza.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...