Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ne treba ograničiti broj stranaca u timu nego broj krševa u istom....a to nije posao saveza nego kluba i stručnog štaba.

 

što se mene tiče mogu i strance mlađe od npr. 21 da tretiraju kao domaće ili da se ne računaju u broj, kao i strance koji igraju više godina u srb.

 

druga je priča što su motivi vezani za potrebe trenutka jednog kluba. ne znam kolko stranaca imaju, onako odokativno jedno 12, 13 komada.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

ne treba ograničiti broj stranaca u timu nego broj krševa u istom....a to nije posao saveza nego kluba i stručnog štaba

:blink:

 

a kako će klub bez evropskih rezultata poslednjih x godina, samim tim i minimalnim brojem podnojivih transfera, sa dugom od više desetina milions eura dovesti nekog stranca koji je bolji od superligaških balvana?

Link to comment

A zasto kao reper uzimas klub koji je van konkurencije? Taj klub uvek moze da se obrati av-u i da sa bankomata podigne pare koliko mu treba, kao sto i sada radi. Pricajmo o ostalim klubovima, na primer vojvodini, cukarickom....

Link to comment

+1

 

sasvim korektno je odigrao.zbog neke glupave svađe sa narkomanom ilijevim, kako se priča u "kuloarima", oteraše ga kao džukelu. inače mnogo se popravio što se tiče igre, prijatno sam bio iznenađen.

 

inače, navijači bi želeli da uzmemo ovog perspektivnog momka sa banjice ali je skup izgleda....

 

http://sport.rs/51463-marasa-ne-brinu-gent-dinamo-kijev/

Mi ga trazili na pocetku roka al nam bio preskup. Danas cujem da je vas odbio (samim tim ste verovatno nasli zajednicki jezik sa Radom)

 

Meni se mnogo svidelo kako je odigrao protiv nas i voleo bih da ga dovedemo. Vrlo moguce da su mu spustili cenu kad nisu uspeli da ga prodaju preko.

Edited by katamaran
Link to comment

Brasanac protiv Lehie odigrao 200-tu utakmicu za Partizan. Vreme je da se okusa u inostranstvu, a ako ostane nadam se da ce igrati kao proslog leta.

 

tmt_BRASANAC-200_7-5-2016_01_39186.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...