Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Od ovog djerleka ocekujem da najvise pokaze, izuzetno talentovan mali.

 

Gledao Đevreka juče. Zna lopte, ali i filozofira i carini. Dugo nismo imali plejmejkera, lepo bi bilo da kapiten dobije naslednika.

 

Više mi se sviđa onaj levi spoljni, mislim da je Nešković, zuji po krilu kao da ima dvotaktni u bulji.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Sutra protiv Napretka...

 

Gledao sam malo Dinamo i strance tamo, moje misljenje je da je Leonardo trenutno igrac koji pravi najvecu razliku na balkanu. Nece imati karijeru kao neki verovatno, ali je ovde igrac koji donosi najvecu prednost. Dinamo doveo preskupe igrace. Gledao sam ih pre nekoliko dana, imaju Giljermea, doveli su ga za milion na pozajmicu iz brazila i jos 3 da otkupe ugovor. Na terenu deluje kao losija verzija Nemanje Radonjica. Sudani je klasa, ali igra preko kurca, ostali nisu vredni pomena, osim onog mladog napadaca Spanca koji nije los, ali ima samo 18g. Onaj Enrikez kog su doveli iz Mancestera, na 18 utakmica dao 1 gol. Nije ni cudo sto Rijeka tamo uzima titulu.

Edited by El Patron
Link to comment

Mora i Maminjo da omashi katkad...

 

Lucani dobili Zmajeve te se Slaninari moraju dobrano oznojiti ako hoce u jEvropu, ko zna mozda i ne bude laganica. U svakom slucaju potencijalna sansa za nas.

Link to comment

Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 23 Ostojić, 31 Milenković, 26 Miletić, 21 Jevtović, 27 Kosović, 95 Janković, 42 Leonardo, 32 Đurđević, 3 Tavamba.

Klupa: 61 Jovičić, 7 Mihajlović, 8 Đilas, 11 Đuričković, 22 Ilić, 29 Radin, 99 Jovanović.

 

Gledalaca: oko 5 - 6.000

Link to comment

Bas sam se pitao jel moguće da niko ne prati.

 

U prvih pola sata dosta jalova igra, doduše dve tri kakve-takve šanse. Uglavnom se igra 95% na njihovoj polovini, brane se...klasika...

Link to comment

ne gledam 20min. i oni ukradudaju dva gola

:isuse:

 

e

đorđije kao da je znao

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Očekujem još gol miletića. Prioritet je da se prodaju/uvale na leto Janković/Kosović/Miletić.

 

edit: prelep gol leonarada za 3:0

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...