Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Penal je cini mi se bio(na 7inca se ne vidi bas najbolje a i usporeni nije od neke pomoci), a crveni mozda jer je krenuo da udari Frimponga, mada ga je promasio, vrlo cudna odluka...

 

Sve mozes da napises, ali vi ste kraljevi prelaza, 3 ili 4 zaredom...

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

naravno, mora da se opravda mantra o najlopovskijem™ fk u istoriji

 

poklopi tastaturu, za par dana će se i ovo zaboraviti

Pa jbg, ja mislim da je nemoralno™ da navijaci partizana spocitavaju bilo kome namestenu titulu. Jbg, ziveli smo u ovoj zemlji prethodnih 25 godina i pratili domaci fudbal, ajde da se ne pravimo blesavi. Moze da se diskutuje ko je to radio sa vise, a ko sa manje stila, i ko je ostvario bolji umetnicki dojam, al tu su nijanse u pitanju. Ajde da priznam da je moguce da je namazani tole to lepse radio od ovog ulicara kokeze.

Link to comment

Srsly though, zna li iko zasto je sudjen crveni? Penal vjerovatno nije bio, ali nije toliki skandal, ali crveni.. Ne kapiram.

Link to comment

Srsly though, zna li iko zasto je sudjen crveni? Penal vjerovatno nije bio, ali nije toliki skandal, ali crveni.. Ne kapiram.

Valjda je igrac vojvodine zakacio zvezdinog u prolazu. Ma smejurija

Link to comment

Nisu ispoštovali dogovor iz svlačionice da se sklone zbog vređanja na jna

Gledao sam utakmicu pazljivo i zaista nisam stekao utisak da je vojvodina dosla da se skloni, mora se priznati. Ali zato je tu bio ovaj nesrecni obradovic kao osigurac.

Link to comment

Gledao sam utakmicu pazljivo i zaista nisam stekao utisak da je vojvodina dosla da se skloni, mora se priznati. Ali zato je tu bio ovaj nesrecni obradovic kao osigurac.

Čisto sumnjam da je namešteno, katamaran je rekao da ide na utakmicu.

Link to comment

Mislim da je sad i poslednjem katamaranu jasno.

 

Titula ostaje gde je sto generalno i nije nešto bitno jer ni udruženi tim Zvezde i Partizana nije materijal za Ligu šampiona. Ostaje da se odigra jos ta finalna utakmica kupa, ostalo je odavno jasno. Što se Partizana tice kaznjeni smo još od onog smenjivanje Kize, Tomic je samo bio šlag na tortu. Što se tiče Zvezde dovoljna je kazna to sto ce najverovatnije u evropske utakmice uci sa jednim Grofom na klupi.

Link to comment

Grof kaže na areni:"slabo smo igrali po bokovima a boaci je bio sam i to je razlog slabije igre"

 

Prejak je Božo ne jebe dva %

I još sikima na kraju hahah jao jao kukavce

Link to comment

Penal je bio, a crveni je misterija. Smeh je zdrav a YT snimak imas po portalima

Povukao mu je stajnu nogu ili ga je zgazio i time napravio prekrsaj tj penal

Edited by Milosh76
Link to comment

15 metara od gola, okrenut ledjima. Cak i ako je bilo nekog sitnog kontakta, u nekom ozbiljnom takmicenju to se ne bi sviralo, posebno ne ako to o necemu odlucuje.

 

Btw uopste nemam utisak da je zvezda bolji tim od vojvodine.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...