Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Bas lepo od njega :wub:

 

Da bi dobila dozvolu za učešće u evropskim takmičenjima, Zvezda do petka, 31. marta, mora da isplati 1,5 miliona evra dugova koji su dospeli na naplatu zaključno sa 31. decembrom 2016. godine.

 

 

- Biće isplaćeni bivši igrači, državi će biti plaćen deo duga za porez, a novac će dobiti sadašnji igrači, zaposleni i klubovi od kojih je Zvezda kupovala igrače. To se odnosi na obaveze prispele do kraja prošle godine. Takav je sistem, UEFA kontroliše finansije kvartalno. To znači da će 30. juna biti kontrola za obaveze prispele do 31. marta - zaključio je naš izvor.

 

 

To su ti dugovi od "najuspesnijeg prelaznog roka ikada.."

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Uroš Račić. Bio mu je rođendan pre neki 17. marta. Mogla bi da se organizuje zakasnela proslava.

 

eto prilike za jednu zakasnelu, ali ipak pravovremenu rođendansku tortu

Link to comment

Trener Crvene zvezde Miodrag Grof Božović uputio je otvoren poziv frontmenu grupe Azra Branimiru Džoniju Štuliću da dođe u Crvenu zvezdu.

Veliki navijač crveno-belih Bora Đorđević svojevremeno je posetio Džonija u Holandiji i tada otkrio da roker ima želju da dođe na Marakanu.
- Bio sam kod Štulića u Holandiji. Bio je divan. Rekao mi je da hoće da igra fudbal za Zvezdu na nekom revijalnom meču, a može i zvaničnom. Kaže da ga skupo prodam klubu jer će privući mnogo publike na stadion, ali da požurim jer ga godine sustižu. Rekao mi je i to da nije baš tako dobar igrač, ali da tim za koji igra uvek pobeđuje - pričao je tada Bora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...