Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Bozo kaze da ga svi mrze i da ce otici ako izgubi od Vojvodine, ne zato sto je izgubio, nego zato sto ga svi mrze i buse.

 

a sta kaze, ko ga to busi?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terzic, Vesic i co. al nije to rekao nego je pominjao spijune, one sto pustaju glasine i traceve.... imas na mondu

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Zvezda je uklet klub.  Svako svakog podozreva, potcenjuje i ne podnosi.  Tesko je vise navijati za Zvezdu zbog opste nesloge.  Zvezdasi uvek znaju i isticu sta nece, a ne znaju sta hoce.  Zbog toga se medjusobno trvu, svadjaju i brukaju pred svetom.  Od svih rivala i protivnika, nema gorih neprijatelja Zvezde od samih Zvezdasa. 

 

A sto se Bozovica tice, ja bih se slozio sa njim da ide cak i da Zvezda pobedi Vojvodinu.  Zato sto cenim i postujem njegov rad i njegov stav.  Covek koji ima stav, karakter i uspeh u radu nije za Zvezdu.  Takvi bivaju ismejani, ispljuvani i oterani iz Zvezde, evo ima vise od 20 godina.

Link to comment

U ratu sam izgubio sve te ulaznice koje sam cuvao. Najdraza mi bese Zvezda Pao iz '86 (ili '85) jedini put kada se culo "plavi, plavi" u znak podrske narodnoj miliciji koja je pocela da pendreci ogavne gostujuce navijace...

 

Edit: hvala Hamlete

Edited by dragance
Link to comment

Jebote, 200 dinara je bilo oko 25 maraka onda!

 

Edit: nek su prodali samo 60,000 ulaznica po prosecnoj ceni od 15 maraka, to je 900,000DM!

Edited by dragance
Link to comment

Zvezda je inkasirala oko 3 miliona maraka za utakmicu s Bajernom...kolekcionar sam pa imam 80% Zvezdinih evropskih utakmica, razne dokumentarce i emisije pa u jednoj od njih koja prati tu utakmicu, ono sto se desavalo oko stadiona, pre i posle utakmice, svlacionica, teren i sl ima taj podatak koliko je Zvezda prihodovala od te utakmice

Link to comment

Da, isplatili su transfer sinise mihajlovica samo od te utakmice. To je valjda bio prvi 1m+ dem transfer u sfrj

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jebote, 200 dinara je bilo oko 25 maraka onda!

 

Edit: nek su prodali samo 60,000 ulaznica po prosecnoj ceni od 15 maraka, to je 900,000DM!

:ziga:

Link to comment

Terzic, Vesic i co. al nije to rekao nego je pominjao spijune, one sto pustaju glasine i traceve.... imas na mondu

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Kakav Vesic? Nema taj veze sa klubom odavno. Pre je mogao da misli na Kokezu i seriju 'brutalnih' saopstenja njegovih klubova ovih dana, a najrealnije je da nije mislio ni na koga, nego je covek iz naroda i razume sta pali. Kao Vucic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...