Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ Malvo, mene bi bilo sramota da pominjem to kao argument. Nisi na JNA mogao da kupiš ulaznicu za Istok, a na Marakani samo za sektore koji su do severa.

 

Ubio me bog ako razumem sta si sad hteo da kazes :mellow: Niti razumem kakva sramota ni zbog cega.

Link to comment

Vojvodina ko kakva zena, prvo se femka, ali na kraju pristane... :fantom:

 

кад није паор за солдата створен :fantom:

Link to comment

Saopštenje izgleda kao pranje pred javnošću i pred svojim navijačima. Da su  hteli konfrontaciju mogli su da se pozovu na propise FSJ, a policija ako zabrani zabrani, to nije njihov problem, nema osnova da ih kažnjavaju, ne mogu da ih nateraju..

Link to comment

6. mart 91'

pregazili Drezden u Beogradu, publike 85+ hiljada, ne pamtim laksi nas prolazak u ovoj fazi takmicenja

 

u jednom trenutku u drugom poluvremenu Robi pogadja precku, Milojko komentarise - "Koliko su srece danas imali fudbaleri Dinama iz Drezdena, rezultat je mogao biti rukometni"

 

stvarno je moglo biti tako

 

Bio. Tad još niko nije sanjao predaleko. Kao, dobri, kao sad ili nikad, ovo-ono, ali sve te filmove smo pre toga gledali jedno sedam puta. Tek je Minhen bio signal da se može do kraja.

Link to comment

Bio. Tad još niko nije sanjao predaleko. Kao, dobri, kao sad ili nikad, ovo-ono, ali sve te filmove smo pre toga gledali jedno sedam puta. Tek je Minhen bio signal da se može do kraja.

Šta niko nije sanjao, pa to je bilo četvrtfinale skoro rešeno već u prvoj utakmici. Posle revanša protiv Grashopersa masovno se verovalo da je to ta sezona™
Link to comment

Šta niko nije sanjao, pa to je bilo četvrtfinale skoro rešeno već u prvoj utakmici. Posle revanša protiv Grashopersa masovno se verovalo da je to ta sezona™

 

     Ne bih baš rekao, Keln je bio nepunu godinu ranije, posle Dejove minijature na Marakani usledio je vatromet euforije. Utoliko je pad u nevericu i beznadje bio teži i bučniji. Što reče kolega iznad tek posle Minhena su počele da se dižu glave, mada priznajem da sam ja i tada bio skeptik. 

 

    Protiv Drezdena je na sat pre početka sever bio nezamislivo pun, recimo da su autobusi gsp-a, u špicu 93. godine bili simbol komfora za tu situaciju. Tada je spiker preko razglasa izgovorio čuvenu rečenicu- Mole se navijači sa severne tribine da naprave mesta kako bi ušli preostali navijači sa kupljenim kartama. 

 

    I da, tekma počela u pola četiri    :frust: Ko li je to smislio i zašto do danas mi nije jasno. Morali da brišemo sa poslednja 2 časa iako smo išli pre podne.

Edited by fandorin
Link to comment

Па ја мислим да је Бајерн био прва звездина европска утакмица коју ја памтим а да је почела у 20,15 или 20,45.

 

До тад аје све почињало у 18,00 у најбољем случају. Мислим да је и Гхоперс тако у неко време почео....

Link to comment

Није, келн су пуштали у београдској хроници као пренос скоро целу утакмицу.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...