Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisu bila razradjena tv prava u to vrrme, koja danas donose mnogo vise para od karata. Gledanje tekme je bila eksluzive a danas je hiperprodukcija koja ce vrlo brzo da dosadi svima...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo to. 

Zvezda je zarađivala, u to vreme, fantastične sume od prodaje karata, tadašnji RTS ne bi ponuđenom lovom za prenos mogao da prismrdi tim ciframa.

Link to comment

za bajern je bila prica da je od karata uzeto nekoliko miliona maraka. ne sumnjam da je i za drezden i rendzers uzeto puno, ali poenta je da bi sve te karte svakako bile rasprodate i da su pustili (i najavili) prenos

Edited by Nikodije
Link to comment

kasni samo 7 meseci sa ostavkom, trebalo je da ode jos posle sasuola, dobio je ovo posle na lepe oci™. ali sumnjam da ce otici, ima najbolji posao na svetu.

Link to comment

Mi ako izgubimo od Vose, Partizan dolazi na -3 (posto ce sigurno dobiti svoju utakmicu), a Vosa na -4. To je mnogo veci problem od odlaska trenera.

 

Pogotovo sto ce Terzic posle Grofa, dovesti nekog idiota tipa Kosanovic i ode titula.

Link to comment

Gužva na severu bila nenormalna, tri dana me svaka koska bolela

Isto. Tri dana kasnije bio je 9. mart. Nisam otišao, jer nisam očekivao ona dešavanja, ali i jer me je mrzelo da se cimam u novu gužvu.

A meni ostalo u secanju da je RTV Ljubljana prenosila sve Zvezdine meceve (mada moguce da mi se vec sve pomesalo i da su prenosili samo gostovanja a domace sam gledao kasnije na VHS), jedino je za Bari bilo kao stani-pani a onda smo na dan utakmice u sanducetu dobili list papira na kome je pisalo nesto u smislu da je nekakav savez Srba Slovenije obezbedio prenos finala :D

Mislim da je zvezda branila prenose za RTB, ali RTZ i RTLJ su umeli da prenose iz Beograda, kao i RTB iz Splita.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

I šta se suštinski menja u (ne)funkionisanju FKCZ ako (ne)osvojimo titulu?

 

odlicno pitanje. nista. evropa i tako nije realnost kao sto je grof vec rekao, tako da je svejedno da li u evropu necemo uci kao prvaci ili neprvaci. rusi i vucic ce svakako davati pare. to je sa racionalnog stanovista. a sa iracionalnog, mnogo je bitno da je uzme zvezda, a ne partizan, zapravo to je jedino sto je bitno i zato se i radi sve ovo™

Edited by Nikodije
Link to comment

Ako je cilj Evropa, onda moramo biti prvi, jer u LE necemo nikad uci preko kvalifikacija, a preko kvalifikacija za LS imamo neke minimalne sanse.

Link to comment

Cilj je titula i Evropa, do kojih se dolazi dobrim radom u klubu

 

Ako se dobro radi može da se uđe  u Evropu i preko Lige Evrope, a ako Terza izvodi ovakve cirkuske prelazne rokove, a Božović sistematski uništava formu igrača i ekipe, onda ne može ni preko titule

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...